191,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Konjarnik, Voždovac Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Konjarnik, Voždovac Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Konjarnik, Voždovac Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Konjarnik, Voždovac Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Konjarnik, Voždovac Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Konjarnik, Voždovac Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Konjarnik, Voždovac Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Konjarnik, Voždovac Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Konjarnik, Voždovac Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Konjarnik, Voždovac Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Konjarnik, Voždovac Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Konjarnik, Voždovac Sve Podlokacije - image 12
191,000 € (3,293 €/m²)
58 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 58m², Konjarnik, Voždovac Sve Podlokacije

Konjarnik, Voždovac Sve Podlokacije Beograd Srbija

Opis nekretnine

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Konjarnik, Glasinacka, 2.0 (adaptibilan u 2.5), 58 m2 sa lodjom, VII od XI spratova, cg, 2 lifta, interfon, klima, odmah useljiv, delimicno renoviran, namesten, uknjizen na 58 m2 gradjevinske, odnosno na 52 m2 korisne povrsine, starogradnja.

Izvanredan stan u Sumicama sa nesvakidasnjim dvostranim pogledom na zeleno okruzenje i sa obiljem svetlosti preko celog dana.

Veoma je funkcionalnog rasporeda, a takodje je veoma lako adaptibilan u dvoiposoban.

Nalazi se u odrzavanoj i visokokvalitetnoj starogradnji sa 2 lifta.

Prostorije: ulazni hodnik, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, spavaca soba, kupatilo, ostava i lodja.

Savrseno pozicioniran, na frekventnoj i izuzetno povezanoj lokaciji, a istovremeno okruzen parkovima.

Cena 191 000 evra.

Kupite ovu nekretninu preko agencije Raicevic nekretnine i POKLANJAMO VAM idejno resenje dizajna enterijera! Pozovite nas za vise informacija.

Agencijska provizija koju placa KUPAC iznosi 2 % od dogovorene kupoprodajne cene.
uknjizen Raicevic nekretnine 7/11 Glasinacka

Detalji o nekretnini

ID oglasa
556317
Objavljeno
12.05.2026
Ažuriran
12.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

58m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

7. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3293.10 €

Učešće 38,200 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
926 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
152,800 €
Učešće
38,200 €
Ukupna kamata
69,425 €
Ukupno plaćanje
222,225 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene dvosobnih stanova - Voždovac Sve Podlokacije

Konjarnik
Voždovac Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 1.25% niža od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Voždovac Sve Podlokacije

Prosečna cena: 3334.72 €/m²

Ova nekretnina je 0.74% veća od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Voždovac Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 58 m²

Kvadratura

58m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Nekretnine Raicevic

Slične nekretnine

Stan in Konjarnik

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Konjarnik, Voždovac Sve Podlokacije

152,000 €

Konjarnik

1 soba 0 45