280,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Stari Grad, Beograd - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Stari Grad, Beograd - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Stari Grad, Beograd - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Stari Grad, Beograd - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Stari Grad, Beograd - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Stari Grad, Beograd - image 6
280,000 € (4,516 €/m²)
62 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 62m², Stari Grad, Beograd

Stari Grad, Beograd Srbija

Opis nekretnine

U neposrednoj blizini Dunavskog keja, kod Pančićevog parka na Dorćolu, nalazi se ovaj dvosoban stan. Stan je u urednoj i dobro održavanoj zgradi, na petom spratu od osam, sa dva lifta. U blizini se nalazi škola, gimnazija, Dom zdravlja, vrtić, marketi i svi ostali neophodni sadržaji koji su potrebni kako za stanovanje tako i za ostale namene. Saobraćajna povezanost sa ostalim delovima grada je odlična. Stan je kompletno renoviran pre dve godine (potrebno samo higijensko krečenje), dvostrano orijentisan (istok-zapad) što mu obezbeđuje obilje dnevne svetlosti tokom celog dana i funkcionalan. Struktura stana se sastoji iz hodnika, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada ostava i podrum.
Agencijska provizija 2%
i

Detalji o nekretnini

ID oglasa
529270
Objavljeno
04.03.2026
Ažuriran
04.03.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

62m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sprat

5. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 4516.13 €

Učešće 56,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,357 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
224,000 €
Učešće
56,000 €
Ukupna kamata
101,775 €
Ukupno plaćanje
325,775 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene dvosobnih stanova - Stari Grad

Stari Grad
Beograd

Cena ove nekretnine je 14.1% niža od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Stari Grad

Prosečna cena: 5257.72 €/m²

Ova nekretnina je 11.33% veća od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Stari Grad

Prosečna veličina: 56 m²

5,258 €
Prosečna godišnja cena
+14%
Trend cena (godišnje)
73
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

City Hedonia

Registarski broj

997

Lokacija

Beograd

Stari Grad

Kvadratura

62m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

CN

City Hedonia

Slične nekretnine

Stan in Stari Grad

Prodaja, jednosoban stan, 24m², Stari Grad, Beograd

169,900 €

Stari Grad

1 soba 0 24
Prodaja, jednosoban stan, 24m², Stari Grad, Beograd
Stan in Stari Grad

Prodaja, trosoban stan, 95m², Stari Grad, Beograd

417,000 €

Stari Grad

3 sobe 0 95
Prodaja, trosoban stan, 95m², Stari Grad, Beograd
Stan in Stari Grad

Prodaja, garsonjera, 24m², Stari Grad, Beograd

170,000 €

Stari Grad

0 soba 0 24
Prodaja, garsonjera, 24m², Stari Grad, Beograd
Stan in Stari Grad

Prodaja, četvorosoban stan, 92m², Stari Grad, Beograd

423,000 €

Stari Grad

4 sobe 1 kupatilo 92
Prodaja, četvorosoban stan, 92m², Stari Grad, Beograd
Stan in Stari Grad

Prodaja, trosoban stan, 72m², Stari Grad, Beograd

324,000 €

Stari Grad

3 sobe 0 72
Prodaja, trosoban stan, 72m², Stari Grad, Beograd
Stan in Stari Grad

Prodaja, stan, 244m², Stari Grad, Beograd

1,600.000 €

Stari Grad

6 soba 1 kupatilo 244