120,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 45m², Mirijevo 1, Mirijevo Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 45m², Mirijevo 1, Mirijevo Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 45m², Mirijevo 1, Mirijevo Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 45m², Mirijevo 1, Mirijevo Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 45m², Mirijevo 1, Mirijevo Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 45m², Mirijevo 1, Mirijevo Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 45m², Mirijevo 1, Mirijevo Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 45m², Mirijevo 1, Mirijevo Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 45m², Mirijevo 1, Mirijevo Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 45m², Mirijevo 1, Mirijevo Sve Podlokacije - image 10
120,000 € (2,667 €/m²)
45 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 45m², Mirijevo 1, Mirijevo Sve Podlokacije

Mirijevo 1, Mirijevo Sve Podlokacije Beograd Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju je dvosoban stan površine 45 m2 u mirnom i uređenom delu Mirijeva, u ulici Mihaila Bulgakova. Stan se nalazi u zgradi stare gradnje, na 4. spratu od ukupno 4, bez lifta. U pitanju je potkrovlje, ali izuzetno svetlo i funkcionalno, sa dobrim rasporedom prostorija.

Stan je kompletno renoviran, uredan i odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Grejanje je centralno, a mesečne režije su veoma povoljne i iznose oko 20 eura. Poseduje terasu, kao i sve neophodne instalacije za savremen život.

Od dodatne opreme, stan ima klimu, internet, telefon i interfon. Zgrada je uredna, a stan nije deo kuće već se nalazi u stambenom objektu.

Nekretnina je uknjižena i u vlasništvu 1/1, što omogućava brzu i sigurnu kupoprodaju. Pogodan je kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje.

Agencijska provizija 2%. ID oglasa: 42739.

Imperium Real Estate Beograd. Reg. br.1700

Detalji o nekretnini

ID oglasa
516634
Objavljeno
28.01.2026
Ažuriran
04.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

45m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sprat

4. sprat

Parking

False

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2666.67 €

Učešće 24,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
582 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
96,000 €
Učešće
24,000 €
Ukupna kamata
43,618 €
Ukupno plaćanje
139,618 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene dvosobnih stanova - Mirijevo 1

Mirijevo 1
Mirijevo Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 1.19% viša od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Mirijevo 1

Prosečna cena: 2635.28 €/m²

Ova nekretnina je 12.71% manja od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Mirijevo 1

Prosečna veličina: 52 m²

2,635 €
Prosečna godišnja cena
+14%
Trend cena (godišnje)
108
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Imperium Real Estate

Registarski broj

2976

Lokacija

Mirijevo Sve Podlokacije

Mirijevo 1

Kvadratura

45m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Imperium Real Estate

Slične nekretnine

Stan in Mirijevo 1

Prodaja, jednosoban stan, 37m², Mirijevo 1, Mirijevo Sve Podlokacije

135,000 €

Mirijevo 1

1 soba 1 kupatilo 37