83,928 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 35m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 35m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 35m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 35m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 35m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 35m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 35m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 7
83,928 € (2,398 €/m²)
35 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 35m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd

Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

1.5, 34,97m2m2, 2/2, interfon. Pravosnažno rešenje o ozakonjenju.

Jednoiposoban, funkcionalan stan na odličnoj lokaciji,na obroncima zvezdarske šume. Dobra povezanost sa svim delovima grada.

Useljivo jun 2026.godine. Nije pogodan za kreditne kupce.

Kontakt Snežana Broj u registru posrednika 1308 Agencijska provizija 2%

Detalji o nekretnini

ID oglasa
549470
Objavljeno
24.04.2026
Ažuriran
14.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

35m²

Sobe

1

Kupatila

0

Sprat

2. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2397.94 €

Učešće 16,786 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
407 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
67,142 €
Učešće
16,786 €
Ukupna kamata
30,506 €
Ukupno plaćanje
97,649 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene jednosobnih stanova - Zvezdara Sve Podlokacije

Zvezdara Sve Podlokacije
Beograd

Cena ove nekretnine je 29.95% niža od prosečne cene jednosobnog stana na lokaciji Zvezdara Sve Podlokacije

Prosečna cena: 3422.97 €/m²

Ova nekretnina je 2.43% manja od prosečne veličine jednosobnog stana na lokaciji Zvezdara Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 36 m²

3,423 €
Prosečna godišnja cena
+5%
Trend cena (godišnje)
20
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Mis3a Construction

Registarski broj

1308

Lokacija

Beograd

Zvezdara Sve Podlokacije

Kvadratura

35m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

MC

Mis3a Construction

Slične nekretnine

Stan in Zeleno Brdo

Prodaja, trosoban stan, 77m², Zeleno Brdo, Zvezdara Sve Podlokacije