300,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Stari Grad, Beograd - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Stari Grad, Beograd - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Stari Grad, Beograd - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Stari Grad, Beograd - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Stari Grad, Beograd - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Stari Grad, Beograd - image 6
300,000 € (5,000 €/m²)
60 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 60m², Stari Grad, Beograd

Stari Grad, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Na prestižnoj lokaciji gradske opštine Stari grad, u Kondinoj ulici, nalazi se ovaj dvosoban stan. Smešten je na drugom spratu uredne i održavane zgrade, sa parkingom u dvorištu. Blizina Kalemegdana, Knez Mihailove ulice i drugih najpoznatijih atraktivnih mesta u prestonici, ovu lokaciju čine jednom od najtraženijih, pa infrastrukturu i saobraćajnu mrežu ne treba ni naglašavati. Stan je luksuzan i renoviran (poseduje alu stolariju, kompletno su zamenjene elektro i vodovodne instalacije, ulazna vrata a unutrašnja stolarija biće postavljena po želji kupca a o trošku prodavca). Struktura stana se sastoji iz predsoblja sa ugradnim plakarom, male kuhinje sa prirodnom ventilacijom, dve odvojene sobe, velikog kupatila sa prirodnom ventilacijom i terase od 5m2 koja je pripojena stanu. Stan je uknjižen na 55m2, dok mereno ima 60m2. Pogledom na dvorište.
Agencijska provizija 2%
i

Detalji o nekretnini

ID oglasa
513850
Objavljeno
21.01.2026
Ažuriran
08.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

60m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sprat

2. sprat

Parking

Da

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 5000.00 €

Učešće 60,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,454 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
240,000 €
Učešće
60,000 €
Ukupna kamata
109,045 €
Ukupno plaćanje
349,045 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene dvosobnih stanova - Stari Grad

Stari Grad
Beograd

Cena ove nekretnine je 4.9% niža od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Stari Grad

Prosečna cena: 5257.72 €/m²

Ova nekretnina je 7.74% veća od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Stari Grad

Prosečna veličina: 56 m²

5,258 €
Prosečna godišnja cena
+14%
Trend cena (godišnje)
115
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

City Hedonia

Registarski broj

997

Lokacija

Beograd

Stari Grad

Kvadratura

60m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

CN

City Hedonia

Slične nekretnine

Stan in Stari Grad

Prodaja, dvosoban stan, 61m², Stari Grad, Beograd

289,000 €

Stari Grad

2 sobe 1 kupatilo 61
Prodaja, dvosoban stan, 61m², Stari Grad, Beograd
Stan in Stari Grad

Prodaja, trosoban stan, 95m², Stari Grad, Beograd

417,000 €

Stari Grad

3 sobe 1 kupatilo 95
Prodaja, trosoban stan, 95m², Stari Grad, Beograd
Stan in Stari Grad

Prodaja, jednosoban stan, 24m², Stari Grad, Beograd

169,900 €

Stari Grad

1 soba 0 24
Prodaja, jednosoban stan, 24m², Stari Grad, Beograd
Stan in Stari Grad

Prodaja, trosoban stan, 95m², Stari Grad, Beograd

417,000 €

Stari Grad

3 sobe 0 95
Prodaja, trosoban stan, 95m², Stari Grad, Beograd
Stan in Stari Grad

Prodaja, garsonjera, 24m², Stari Grad, Beograd

169,900 €

Stari Grad

0 soba 0 24
Prodaja, garsonjera, 24m², Stari Grad, Beograd
Stan in Stari Grad

Prodaja, četvorosoban stan, 92m², Stari Grad, Beograd

423,000 €

Stari Grad

4 sobe 1 kupatilo 92
Prodaja, četvorosoban stan, 92m², Stari Grad, Beograd
Stan in Stari Grad

Prodaja, trosoban stan, 72m², Stari Grad, Beograd

324,000 €

Stari Grad

3 sobe 0 72
Prodaja, trosoban stan, 72m², Stari Grad, Beograd
Stan in Stari Grad

Prodaja, stan, 244m², Stari Grad, Beograd

1,600.000 €

Stari Grad

6 soba 1 kupatilo 244
Prodaja, stan, 244m², Stari Grad, Beograd
Stan in Stari Grad

Prodaja, trosoban stan, 95m², Stari Grad, Beograd

417,000 €

Stari Grad

3 sobe 0 95
Prodaja, trosoban stan, 95m², Stari Grad, Beograd
Stan in Stari Grad

Prodaja, stan, 20m², Stari Grad, Beograd

122,000 €

Stari Grad

1 kupatilo 20
Prodaja, stan, 20m², Stari Grad, Beograd