530,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 97m², Stari Grad, Beograd - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 97m², Stari Grad, Beograd - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 97m², Stari Grad, Beograd - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 97m², Stari Grad, Beograd - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 97m², Stari Grad, Beograd - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 97m², Stari Grad, Beograd - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 97m², Stari Grad, Beograd - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 97m², Stari Grad, Beograd - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 97m², Stari Grad, Beograd - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 97m², Stari Grad, Beograd - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 97m², Stari Grad, Beograd - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 97m², Stari Grad, Beograd - image 12
  • Prodaja, trosoban stan, 97m², Stari Grad, Beograd - image 13
  • Prodaja, trosoban stan, 97m², Stari Grad, Beograd - image 14
  • Prodaja, trosoban stan, 97m², Stari Grad, Beograd - image 15
  • Prodaja, trosoban stan, 97m², Stari Grad, Beograd - image 16
  • Prodaja, trosoban stan, 97m², Stari Grad, Beograd - image 17
  • Prodaja, trosoban stan, 97m², Stari Grad, Beograd - image 18
530,000 € (5,464 €/m²)
97 m²
3 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, trosoban stan, 97m², Stari Grad, Beograd

Stari Grad, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Odličan stan, vrlo retko u ponudi, u strogom centru grada, uvučen od gradske gužve i prevoza, u pešačkoj zoni.
Iz stana se pruža divan pogled, dvostrano orijentisan, odvojen spavaći blok, sređen ulaz u zgradu, izvorno stanje stana.
Građevinska površina 105m2.
Adaptibilan u četvorosoban.

Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene.
Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju.
Za više informacija posetite naš sajt https://www.beostilnekretnine.rs / ili
nas posetite - Beograd, Knez Mihailova 23/III

Detalji o nekretnini

ID oglasa
504265
Objavljeno
18.12.2025
Ažuriran
09.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

97m²

Sobe

3

Kupatila

1

Sprat

4. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 5463.92 €

Učešće 106,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,569 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
424,000 €
Učešće
106,000 €
Ukupna kamata
192,646 €
Ukupno plaćanje
616,646 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene trosobnih stanova - Stari Grad

Stari Grad
Beograd

Cena ove nekretnine je 16.83% viša od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Stari Grad

Prosečna cena: 4676.87 €/m²

Ova nekretnina je 21.72% veća od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Stari Grad

Prosečna veličina: 80 m²

4,677 €
Prosečna godišnja cena
+9%
Trend cena (godišnje)
148
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Beostil nekretnine

Registarski broj

497

Lokacija

Beograd

Stari Grad

Kvadratura

97m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Beostil nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Stari Grad

Prodaja, jednosoban stan, 24m², Stari Grad, Beograd

169,900 €

Stari Grad

1 soba 0 24
Prodaja, jednosoban stan, 24m², Stari Grad, Beograd