116,400 €
116,400 € (1,030 €/m²)
113 m²
1 Soba

Prodaja, poslovni prostor, 113m², Nova Pazova, Stara Pazova

Nova Pazova, Stara Pazova Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju lokal u Novoj Pazovi u prizemlju zgrade novogradnje na odličnoj lokaciji. Lokal je dvostrano orijentisan i u portalima. Uz lokal se dobija i parking mesto.

Dodatnu vrednost ovom lokalu daje i zgrada u kojoj se nalazi, koja poseduje veliki broj stanova i samim tim predstavlja veliku bazu potencijalnih klijenata za delatnosti u okviru lokala.

Agencijska provizija od 3% je uračunata u cenu.
Za više informacija pozovite 06*/****-*** Jelena Bogojević ili 06*/****-***, Agencija N Nekretnine - Novi Sad, Alekse Šantića 64 - registar posrednika 1405.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
443426
Objavljeno
10.07.2025
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

113m²

Sobe

1

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1030.09 €

Učešće 23,280 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
564 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
93,120 €
Učešće
23,280 €
Ukupna kamata
42,309 €
Ukupno plaćanje
135,429 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

N NEKRETNINE

Registarski broj

1405

Lokacija

Stara Pazova

Nova Pazova

Kvadratura

113m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

N NEKRETNINE

Slične nekretnine

Stan in Nova Pazova

Prodaja, garsonjera, 26m², Nova Pazova, Stara Pazova

60,000 €

Nova Pazova

0 soba 0 26
Prodaja, garsonjera, 26m², Nova Pazova, Stara Pazova
Stan in Nova Pazova

Prodaja, dvosoban stan, 40m², Nova Pazova, Stara Pazova

55,770 €

Nova Pazova

2 sobe 0 40
Prodaja, dvosoban stan, 40m², Nova Pazova, Stara Pazova
Stan in Nova Pazova

Prodaja, trosoban stan, 63m², Nova Pazova, Stara Pazova

83,800 €

Nova Pazova

3 sobe 0 63
Prodaja, trosoban stan, 63m², Nova Pazova, Stara Pazova
Stan in Nova Pazova

Prodaja, dvosoban stan, 50m², Nova Pazova, Stara Pazova