144,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 95m², Palilula, Niš - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 95m², Palilula, Niš - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 95m², Palilula, Niš - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 95m², Palilula, Niš - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 95m², Palilula, Niš - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 95m², Palilula, Niš - image 6
  • Prodaja, poslovni prostor, 95m², Palilula, Niš - image 7
  • Prodaja, poslovni prostor, 95m², Palilula, Niš - image 8
  • Prodaja, poslovni prostor, 95m², Palilula, Niš - image 9
  • Prodaja, poslovni prostor, 95m², Palilula, Niš - image 10
144,000 € (1,516 €/m²)
95 m²

Prodaja, poslovni prostor, 95m², Palilula, Niš

Palilula, Niš Srbija

Opis nekretnine

Ako ste u potrazi za poslovnim prostorom na Paliluli onda je ovo je ponuda koju vredi pogledati. Prodaje se poslovni prostor sa garažom. Površina prostora je: prizemlje 67,1m2, podrum 17,5m2 i garaža površine 43,7m2. Prostor je održavan i u odličnom je stanju, pa ne zahteva dodatna ulaganja. Prizemlje se sastoji od jedne velike prostorije, jedne manje prostorije i kupatila. Podovi su obloženi keramikom. Grejanje je na inverter klimu. Prostor se nalazi na dobroj lokaciji i pogodan je za različite poslovne delatnosti. U cenu poslovnog prostora uračunata je i garaža koja se nalazi u dvorištu. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms, viber) ili putem e-maila. Kompletnu ponudu dostupnih nekretnina možete pronaći na našem sajtu. Agencija Proagent nekretnine je upisana u Registru posrednika pod brojem: 940.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
197702
Objavljeno
28.11.2023
Ažuriran
15.04.2026
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

95m²

Sobe

0

Kupatila

0

Agencija

Proagent

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1515.79 €

Učešće 28,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
698 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
115,200 €
Učešće
28,800 €
Ukupna kamata
52,341 €
Ukupno plaćanje
167,541 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Proagent

Registarski broj

940

Lokacija

Niš

Palilula

Kvadratura

95m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Proagent

Slične nekretnine

Stan in Palilula

Prodaja, dvosoban stan, 52m², Palilula, Niš

105,000 €

Palilula

2 sobe 0 52
Prodaja, dvosoban stan, 52m², Palilula, Niš
Stan in Palilula

Prodaja, jednosoban stan, 50m², Palilula, Niš

92,130 €

Palilula

1 soba 1 kupatilo 50
Prodaja, jednosoban stan, 50m², Palilula, Niš
Stan in Palilula

Prodaja, dvosoban stan, 66m², Palilula, Niš

128,000 €

Palilula

2 sobe 0 66
Prodaja, dvosoban stan, 66m², Palilula, Niš
Stan in Palilula

Prodaja, dvosoban stan, 48m², Palilula, Niš

113,000 €

Palilula

2 sobe 0 48
Prodaja, dvosoban stan, 48m², Palilula, Niš