315,000 €
  • Prodaja, kuća, 2940m², Miljakovac, Rakovica - image 1
  • Prodaja, kuća, 2940m², Miljakovac, Rakovica - image 2
  • Prodaja, kuća, 2940m², Miljakovac, Rakovica - image 3
  • Prodaja, kuća, 2940m², Miljakovac, Rakovica - image 4
  • Prodaja, kuća, 2940m², Miljakovac, Rakovica - image 5
  • Prodaja, kuća, 2940m², Miljakovac, Rakovica - image 6
  • Prodaja, kuća, 2940m², Miljakovac, Rakovica - image 7
  • Prodaja, kuća, 2940m², Miljakovac, Rakovica - image 8
  • Prodaja, kuća, 2940m², Miljakovac, Rakovica - image 9
  • Prodaja, kuća, 2940m², Miljakovac, Rakovica - image 10
  • Prodaja, kuća, 2940m², Miljakovac, Rakovica - image 11
  • Prodaja, kuća, 2940m², Miljakovac, Rakovica - image 12
  • Prodaja, kuća, 2940m², Miljakovac, Rakovica - image 13
  • Prodaja, kuća, 2940m², Miljakovac, Rakovica - image 14
  • Prodaja, kuća, 2940m², Miljakovac, Rakovica - image 15
  • Prodaja, kuća, 2940m², Miljakovac, Rakovica - image 16
  • Prodaja, kuća, 2940m², Miljakovac, Rakovica - image 17
  • Prodaja, kuća, 2940m², Miljakovac, Rakovica - image 18
  • Prodaja, kuća, 2940m², Miljakovac, Rakovica - image 19
  • Prodaja, kuća, 2940m², Miljakovac, Rakovica - image 20
315,000 € (107 €/m²)
2940 m²
6 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, kuća, 2940m², Miljakovac, Rakovica

Miljakovac, Rakovica Beograd Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se prostrana porodična kuća na početku naselja Miljakovac 3. Idealna za veliku porodicu, sa velikim dvorištem, u mirnoj ulici, na obodu Manastirske šume. Ukupna neto površina kuće je 294m2 od čega 208m2 stambenog prostora, 86m2 garaža i podrum + potkrovlje 70m2, struktura Po+Pr+1+Pk, snabdevena trofaznom strujom, priključena na gradski vodovod, u dvorištu je septička jama, kao i gradska kanalizacija na koju se treba priključiti. Plac površine 12,5a je ravan, sa jednim kaskadnim uzvišenjem iznad kuće. Sastoji se od velike dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, dva kupatila, četiri spavaće sobe, ostave i velike, delimično zastakljene terase, garaže sa ostavom u podrumskom delu i neuredjenog potkrovlja, koje se sastoji od tri sobe. U dvorištu je još senik sa vinovom lozom i otvorena nadstrešnica sa letnjom kuhinjom, kao i nekoliko stabala voća. Kuća nije uknjižena. Cena 315.000 eur ,

Detalji o nekretnini

ID oglasa
556360
Objavljeno
12.05.2026
Ažuriran
12.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

2940m²

Sobe

6

Kupatila

2

Broj spratova

2

Površina placa

1250

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 107.14 €

Učešće 63,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,527 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
252,000 €
Učešće
63,000 €
Ukupna kamata
114,497 €
Ukupno plaćanje
366,497 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Kljuc BG Nekretnine

Registarski broj

907

Lokacija

Rakovica

Miljakovac

Kvadratura

2940m²

Struktura

6 Soba

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

KN

Kljuc BG Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Miljakovac

Prodaja, jednosoban stan, 39m², Miljakovac, Rakovica

115,000 €

Miljakovac

1 soba 0 39
Prodaja, jednosoban stan, 39m², Miljakovac, Rakovica
Stan in Miljakovac

Prodaja, dvosoban stan, 47m², Miljakovac, Rakovica

115,566 €

Miljakovac

2 sobe 0 47
Prodaja, dvosoban stan, 47m², Miljakovac, Rakovica
Stan in Miljakovac

Prodaja, dvosoban stan, 40m², Miljakovac, Rakovica

88,770 €

Miljakovac

2 sobe 1 kupatilo 40
Prodaja, dvosoban stan, 40m², Miljakovac, Rakovica
Stan in Miljakovac

Prodaja, dvosoban stan, 56m², Miljakovac, Rakovica