Estitor

Luxury Real Estate for Sale in Centar, Bar

Found 72 listings for search Luxury Real Estate for Sale in Centar, Bar

Data updated on 05/11/2026 at 04:21 AM

Sale, two bedroom apartment, 71m², Centar, Bar
1/14
PREMIUM
New Construction

185,000 €

PREMIUM
3 days ago

Sale, two bedroom apartment, 71m², Centar, Bar

Apartment712-bedroom2 bathrooms

Na prodaju dvosoban stan u modernom stambenom kompleksu Fortuna Homes. Stan ima površinu od 71 m² i nalazi se na višoj spratnosti, što pruža dodatnu privatnost, osvijetljenost i lijep pogled. Stan je...

KvadratLux Nekretnine

Advertiser

Call
Sale, three bedroom apartment, 112m², Centar, Bar
1/16
PREMIUM
New Construction

410,000 €

PREMIUM
11 days ago

Sale, three bedroom apartment, 112m², Centar, Bar

Apartment1123-bedroom2 bathrooms

Exclusive designer apartment in Bar located in one of the most sought-after residential buildings in the city, Zetagradnja. This spacious and stylish apartment is perfectly suited for comfortable...

Kristina Monte

Advertiser

Call
Sale, two bedroom apartment, 82m², Centar, Bar
1/3
PREMIUM
New Construction

Request

PREMIUM
26 days ago

Sale, two bedroom apartment, 82m², Centar, Bar

Apartment822-bedroom1 bathroom

U ponudi su luksuzni stanovi u novoj stambenoj zgradi u centru Bara, u blizini Sohoa. Objekat je projektovan i gradi se po EU standardima, uz korišćenje najkvalitetnijih materijala i savremene...

Luxury Real Estate for Sale in Centar, · Bar · 72m² · 2.400 €/m²
Property price173.000
40.000500.000
Down payment 20%: 34.600
Loan: 138.400
Interest 4.5%
Period 25 yrs.
Your monthly payment
769 €/mj.
for a loan of 138.400 for 25 yrs.
Less than 1 minData protected
In partnership withHipotekarna Banka
Sale, one bedroom apartment, 52m², Centar, Bar
1/3
PREMIUM
New Construction

Request

PREMIUM
26 days ago

Sale, one bedroom apartment, 52m², Centar, Bar

Apartment521-bedroom1 bathroom

Sale, house, 270m², Centar, Bar
1/20
PREMIUM

650,000 €

PREMIUM
25 days ago

Sale, house, 270m², Centar, Bar

House2703-bedroom2 bathrooms

Ekskluzivna kuća u centru Bara sa ogromnim dvorištem i garažom za dva automobila! POVRŠINA KUĆE: ~270 m² PLAC: 670 m² (sa dva ulaza!) KUĆA NA DVA SPRATA: PRVI SPRAT: • Prostran dnevni boravak •...

Sale, two bedroom apartment, 64m², Centar, Bar
1/9
PREMIUM
New Construction

205,000 €

PREMIUM
83 days ago

Sale, two bedroom apartment, 64m², Centar, Bar

Apartment642-bedroom1 bathroom

PRODAJA / SALE Prodaje se dvosoban stan u novogradnji, sa parking mjestom u garaži. Zgrada posjeduje video nadzor,video interfon, zelenilo oko objekta. Nalazi se 500 m od mora/plaže. Stan ima 64m2....

Sale, one bedroom apartment, 54m², Centar, Bar
1/5
PREMIUM
New Construction

174,000 €

PREMIUM
4 days ago

Sale, one bedroom apartment, 54m², Centar, Bar

Apartment541-bedroom1 bathroom

Na prodaju jednosoban stan – K Residence (kod pijace), Bar Površina: 54 m² 1. sprat Komforan jednosoban stan Pogled prema moru Kompleks nudi: SPA centar Teretanu Moderan i kvalitetan objekat Odlična...

Sale, house, 235m², Centar, Bar
1/20
PREMIUM

550,000 €

PREMIUM
9 days ago

Sale, house, 235m², Centar, Bar

House2354-bedroom3 bathrooms

Prodaje se luksuzna vila sa pogledom na more u Baru Na prodaju moderna vila na izuzetnoj lokaciji u Baru, svega 250 metara od mora i samo 5 minuta vožnje do centra grada. -Smještena u mirnom i tihom...

Sale, two bedroom apartment, 87m², Centar, Bar
1/6
PREMIUM
New Construction

217,500 €

PREMIUM
13 days ago

Sale, two bedroom apartment, 87m², Centar, Bar

Apartment872-bedroom2 bathrooms

PRODAJA / SALE Prodaje se moderan dvosoban stan od 87m2 u izgradnji na izuzetnoj lokaciji u Baru, preko puta novog tržnog centra. Stan je odlično pozicioniran, obiluje prirodnim svjetlom. Udaljen...

Sale, two bedroom apartment, 46m², Centar, Bar
1/10
PREMIUM

143,500 €

PREMIUM
24 days ago

Sale, two bedroom apartment, 46m², Centar, Bar

Apartment462-bedroom1 bathroom

PRODAJA / SALE Prodaje se moderno opremljen dvosoban stan u Centru Bara. Stan je kompletno renoviran. Nalazi se na vrhunskoj lokaciji u samom srcu grada Bara, na 800m od mora. Stan ima 46 m2....

Sale, two bedroom apartment, 68m², Centar, Bar
1/4
PREMIUM
New Construction

2,200 €

PREMIUM