72,600 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 33m², Vrnjačka Banja, Srbija - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 33m², Vrnjačka Banja, Srbija - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 33m², Vrnjačka Banja, Srbija - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 33m², Vrnjačka Banja, Srbija - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 33m², Vrnjačka Banja, Srbija - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 33m², Vrnjačka Banja, Srbija - image 6
72,600 € (2,200 €/m²)
33 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 33m², Vrnjačka Banja, Srbija

Vrnjačka Banja, Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se moderan i potpuno namešten stan površine 33m² u novogradnji, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji – u neposrednoj blizini kompleksa Vinarija i bazena Grabak. Stan se nalazi u mirnom kraju, idealnom za život, odmor ili kao investicija za izdavanje tokom cele godine.

Struktura stana:
Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom
Spavaća soba
Kupatilo
Terasa

Karakteristike:
Površina: 33m²
Grejanje na inverter klimu
Nov nameštaj i ugradna kuhinja

Stan se prodaje potpuno opremljen i useljiv odmah
Novogradnja, kvalitetna gradnja i odlična izolacija
U cenu je uključeno i parking mesto

Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za one koji žele mir i udobnost, ali i savršenu priliku za investiciju zahvaljujući velikoj traženosti izdavanja stanova u Vrnjačkoj Banji tokom cele godine.

Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja
Kompas Nekretnine – vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina

Detalji o nekretnini

ID oglasa
387083
Objavljeno
12.06.2025
Ažuriran
11.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

33m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

Pr

Broj terasa

1

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2200.00 €

Učešće 14,520 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
352 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
58,080 €
Učešće
14,520 €
Ukupna kamata
26,389 €
Ukupno plaćanje
84,469 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene dvosobnih stanova - Vrnjačka Banja

Vrnjačka Banja
Srbija

Cena ove nekretnine je 20.56% viša od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Vrnjačka Banja

Prosečna cena: 1824.86 €/m²

Ova nekretnina je 29.53% manja od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Vrnjačka Banja

Prosečna veličina: 47 m²

1,825 €
Prosečna godišnja cena
+3%
Trend cena (godišnje)
336
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Kompas Nekretnine

Registarski broj

1596

Lokacija

Srbija

Vrnjačka Banja

Kvadratura

33m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Kompas Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Vrnjačka Banja

Prodaja, dvosoban stan, 40m², Vrnjačka Banja, Srbija

105,000 €

Vrnjačka Banja

2 sobe 0 40
Prodaja, dvosoban stan, 40m², Vrnjačka Banja, Srbija