68,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 34m², Vrnjačka Banja, Srbija - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 34m², Vrnjačka Banja, Srbija - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 34m², Vrnjačka Banja, Srbija - image 3
68,000 € (2,000 €/m²)
34 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 34m², Vrnjačka Banja, Srbija

Vrnjačka Banja, Srbija

Opis nekretnine

U ponudi je luksuzan stan u izgradnji u Vrnjačkoj Banji, namenjen kupcima koji traže moderan prostor u atraktivnom okruženju. Stan je površine 34 m² i predstavlja odličnu priliku za kupovinu nekretnine u novogradnji.

Objekat je planiran kao funkcionalan stambeni prostor sa jednim kupatilom, uz pažljivo osmišljenu organizaciju prostora. Kao stan u izgradnji, pruža mogućnost da budući vlasnik dobije savremen dom u skladu sa aktuelnim standardima gradnje.

Lokacija u Vrnjačkoj Banji dodatno doprinosi vrednosti ove ponude, bilo da je reč o stanovanju ili investiciji. Ovaj stan je dobar izbor za one koji žele nov, luksuzniji prostor u poznatom banjskom mestu.

Kompas Nekretnine- Vas pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.
Agencijska provizija u skladu sa opstim uslovima poslovanja.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
557706
Objavljeno
15.05.2026
Ažuriran
15.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

34m²

Sobe

1

Kupatila

0

Sprat

Pr

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2000.00 €

Učešće 13,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
330 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
54,400 €
Učešće
13,600 €
Ukupna kamata
24,717 €
Ukupno plaćanje
79,117 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene jednosobnih stanova - Vrnjačka Banja

Vrnjačka Banja
Srbija

Cena ove nekretnine je 6.08% viša od prosečne cene jednosobnog stana na lokaciji Vrnjačka Banja

Prosečna cena: 1885.42 €/m²

Ova nekretnina je 17.72% manja od prosečne veličine jednosobnog stana na lokaciji Vrnjačka Banja

Prosečna veličina: 41 m²

1,885 €
Prosečna godišnja cena
-2%
Trend cena (godišnje)
15
Sati na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Kompas Nekretnine

Registarski broj

1596

Lokacija

Srbija

Vrnjačka Banja

Kvadratura

34m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Kompas Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 38m², Centar, Vrnjačka Banja

83,732 €

Centar

2 sobe 0 38
Prodaja, dvosoban stan, 38m², Centar, Vrnjačka Banja