Estitor

Prodaja Stanova Pančevo - Strana 2

Pronađeno je 85 oglasa za upit Prodaja Stanova Pančevo - Strana 2

Podaci su ažurirani 16.05.2026. u 22:02

Prodaja, četvorosoban stan, 114m², Centar, Pančevo
1/14
Novogradnja

258,000 €

pre 61 dan

Prodaja, četvorosoban stan, 114m², Centar, Pančevo

CentarPančevo
Stan114Četvorosoban1 kupatilo

Prodaje se 4,0-soban stan od 114m2 na petom spratu, lift, grejanje na gas, svaka soba ima inverter klimu, dva kupatila velika terasa. Uz stan ide ostava i garaža u dvorištu. Cena je sa PDV-om

Prodaja, trosoban stan, 79m², Pančevo, Srbija
1/19

146,000 €

pre 67 dana

Prodaja, trosoban stan, 79m², Pančevo, Srbija

Stan79Trosoban0 kupatila

Pančevo - Svetog Save 3.0, duplex, uknjižen 79m2 (terasa), 2/2, EG/GAS, interfon, KATV, internet, parking Prodaje se održavan i funkcionalan trosoban dupleks, odmah useljiv u ulici Svetog Save. Stan...

Prodaja Stanova Pančevo - Strana · Pančevo · 56m² · 1.800 €/m²
Cena nekretnine101.000
40.000500.000
Učešće 20%: 20.200
Kredit: 80.800
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mesečna rata
449 €/mj.
za kredit od 80.800 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, jednosoban stan, 38m², Pančevo, Srbija
1/7
Novogradnja

33,000 €

pre 67 dana

Prodaja, jednosoban stan, 38m², Pančevo, Srbija

Stan38Jednosoban1 kupatilo

Delimično renoviran stan na početku naselja Margita, u blizini reke Tamiš, u blizini centra grada. U mirnoj ulici, ušuškano malo dvorište sa tri stambene jedinice. Predmetni stan je na legalizaciji,...

Prodaja, jednosoban stan, 43m², Pančevo, Srbija
1/4
Novogradnja

85,180 €

pre 67 dana

Prodaja, jednosoban stan, 43m², Pančevo, Srbija

Stan43Jednosoban1 kupatilo

Na lokaciji Donji Grad, u toku je izgradnja petospratne zgrade, gde se na povučenom petom spratu nalazi jednoiposoban stan, sa odvojenom spavaćom sobom. Grejanje podno, na struju, sopstveni kotao....

Prodaja, dvosoban stan, 46m², Pančevo, Srbija
1/8
Novogradnja

91,080 €

pre 67 dana

Prodaja, dvosoban stan, 46m², Pančevo, Srbija

Stan46Dvosoban1 kupatilo

Najviša spratnost u zgradi i orijentacija jugozapadna, su jedna od prednosti ovog stana. Lokacija nedaleko od centra i Narodne bašte su takođe benefit. A prava blagodat panoramski skoro ceo zid ka...

Prodaja, dvosoban stan, 60m², Centar, Pančevo
1/3
Novogradnja

108,000 €

pre 67 dana

Prodaja, dvosoban stan, 60m², Centar, Pančevo

CentarPančevo
Stan60Dvosoban1 kupatilo

Stan u izgradnji, useljivost krajem godine. Odlična lokacija, nedaleko od samog centra. Uknjižen kao predbeležba u katastru. Parket prve klase, italijanska keramika, grejanje na gas, bešumni lift. U...

Prodaja, dvosoban stan, 51m², Centar, Pančevo
1/3
Novogradnja

91,800 €

pre 67 dana

Prodaja, dvosoban stan, 51m², Centar, Pančevo

CentarPančevo
Stan51Dvosoban1 kupatilo

Odlična cena u trenutnoj fazi gradnje 1.800 eura/m2+ 10% Pdv. Mogućnost odloženog plaćanja uz cenu od 1.980 eura/m2 + Pdv. Preporuka, kako za život u stanu, tako i kao investicija. Uknjižen kao...

Prodaja, dvosoban stan, 46m², Centar, Pančevo
1/3
Novogradnja

82,800 €

pre 67 dana

Prodaja, dvosoban stan, 46m², Centar, Pančevo

CentarPančevo
Stan46Dvosoban1 kupatilo

Retko u ponudi, stan u novogradnji, 4 minuta od strogog centra i svih sadržaja centra grada. Uknjižen kao predbeležba u katastru. Rok završetka kraj 2027. godine. Parket prve klase, italijanska...

Prodaja, trosoban stan, 79m², Centar, Pančevo
1/18
Novogradnja

146,000 €

pre 72 dana

Prodaja, trosoban stan, 79m², Centar, Pančevo

CentarPančevo
Stan79Trosoban1 kupatilo

Na prodaju trosoban uknjižen stan od 79m2, duplex ( u dva nivoa) po strukturi trosoban a može da se adaptira u 4,0-soban, grejanje na gas, klima, teras, parking mesto. Idealno za veću porodicu ili...

Prodaja, trosoban stan, 79m², Kotež 1, Pančevo
1/19

125,000 €

pre 78 dana

Prodaja, trosoban stan, 79m², Kotež 1, Pančevo

Stan79Trosoban0 kupatila

Pančevo, Kotež I - Vršačka 3.0, 79m2 (lođa 6m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Prodaje se prostran trosoban stan u mirnom delu naselja Kotež I u Pančevu. Dvostrano orijentisan sa puno svetla,...

Prodaja, jednosoban stan, 37m², Centar, Pančevo
1/2
Novogradnja

68,450 €

pre 92 dana

Prodaja, jednosoban stan, 37m², Centar, Pančevo

CentarPančevo
Stan37Jednosoban1 kupatilo

U centru grada na 4-5 min od svih sadržaja koje centar nudi, u ponudi je stan od 37,4 m2 neto. Idealan za rentiranje, pogotovo kao stan na dan. Predviđen završetak gradnje septembar 2027. Mogućnost...

Prodaja, dvosoban stan, 51m², Centar, Pančevo
1/1
Novogradnja

94,350 €

pre 92 dana

Prodaja, dvosoban stan, 51m², Centar, Pančevo

CentarPančevo
Stan51Dvosoban1 kupatilo

U centru grada, 4 min. pešaka do parka u centru i svih sadržaja, u ponudi je stan u predgradnji, sa rokom završetka semptembar 2027. Stan je na I spratu, parket I klase, italijanska keramika,...

Prodaja, dvosoban stan, 60m², Gornji Grad Margita, Centar
1/8
Novogradnja

137,388 €

pre 96 dana

Prodaja, dvosoban stan, 60m², Gornji Grad Margita, Centar

CentarPančevo
Stan60Dvosoban0 kupatila

Prodaja stanova Pančevo – Kvalitetna novogradnja, različite strukture i kvadrature, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Pančevu u izuzetno kvalitetnoj novogradnji, projektovanoj i građenoj...

Prodaja, dvosoban stan, 61m², Gornji Grad Margita, Centar
1/7
Novogradnja

139,586 €

pre 96 dana

Prodaja, dvosoban stan, 61m², Gornji Grad Margita, Centar

CentarPančevo
Stan61Dvosoban0 kupatila

Prodaja, dvosoban stan, 74m², Gornji Grad Margita, Centar
1/6
Novogradnja

167,960 €

pre 96 dana

Prodaja, dvosoban stan, 74m², Gornji Grad Margita, Centar

CentarPančevo
Stan74Dvosoban0 kupatila

Prodaja, dvosoban stan, 57m², Centar, Pančevo
1/6
Novogradnja

130,570 €

pre 96 dana

Prodaja, dvosoban stan, 57m², Centar, Pančevo

CentarPančevo
Stan57Dvosoban0 kupatila

Prodaja, dvosoban stan, 54m², Gornji Grad Margita, Centar
1/5
Novogradnja

123,950 €

pre 96 dana

Prodaja, dvosoban stan, 54m², Gornji Grad Margita, Centar

CentarPančevo
Stan54Dvosoban0 kupatila

Prodaja, dvosoban stan, 64m², Gornji Grad Margita, Centar
1/8
Novogradnja

147,267 €

pre 96 dana

Prodaja, dvosoban stan, 64m², Gornji Grad Margita, Centar

CentarPančevo
Stan64Dvosoban0 kupatila

Prodaja, dvosoban stan, 52m², Gornji Grad Margita, Centar
1/6
Novogradnja

119,192 €

pre 96 dana

Prodaja, dvosoban stan, 52m², Gornji Grad Margita, Centar

CentarPančevo
Stan52Dvosoban0 kupatila

Prikazano 21-40 od 85 rezultata

Pančevo – vodič kroz grad i tržište stanova

Tržište stanova u Pančevu je izuzetno traženo i pruža dobre prilike za kupce i investitore. U ponudi su udobni jednosobni, dvosobni i trosobni stanovi, često u lepo uređenim naseljima blizu važnih ustanova. Prosečne cene su oko 1935 €/m², ali cena zavisi od lokacije i blizine sadržaja kao što su Opšta bolnica Pančevo, Euromedic (Dositeja Obradovića 8i) i Narodni muzej Pančevo. Banke i finansijske usluge — Raiffeisen banka a.d., OTP banka Srbija, Banca Intesa, UniCredit Bank i Pošta Srbije (Post of Serbia) — su lako dostupne, što olakšava kupovinu i plaćanje hipoteka. Porodice cene blizinu škola: Osnovna škola Miroslav Antić - Mika, Osnovna škola Jovan Jovanović Zmaj, Mašinska škola "Pančevo" i Elektrotehnička škola "Nikola Tesla". Dnevne potrebe rešavaju se brzo uz apoteku Benu i gradski prevoz Barbus. SEO saveti i LSI: stanovi na prodaju Pančevo, kupovina stana Pančevo, prodaja stana Pančevo, nekretnine Pančevo. Preporuka za oglase: naglasite blizinu bolnica i banaka kako biste privukli ozbiljne i zainteresovane kupce.

Ključni pokazatelji - Prodaja stanova Pančevo

Prosečna cena/m²
1,800 €
Aktivni oglasi
LIVE
79
Ažurirano danas
Novi oglasi
2
Proteklih 7 dana
Trend cena
RAST
+25.87%
U odnosu na Maj 2025

Često postavljana pitanja

? Kolika je prosečna cena stanova u gradu Pančevo?

Prema analizi 79 aktivnih oglasa, prosečna cena za stan u gradu Pančevo iznosi 1,800 €/m².

? Da li je sada pravi trenutak za kupovinu stanova u gradu Pančevo?

Analizirajući podatke za poslednje 3 godine, cena nekretnina u gradu Pančevo beleži stabilan rast od 25.9% godišnje.
Brzina prodaje:: Oglas za stan provede na tržištu 45-60 dana pre nego što bude uklonjen.

? Koliko se isplati kupovina stanova u gradu Pančevo kao investicija?