Estitor

Dvosobni stanovi Pančevo

Pronađeno je 35 oglasa za upit Dvosobni stanovi Pančevo

Podaci su ažurirani 12.05.2026. u 21:34

Prodaja, dvosoban stan, 56m², Pančevo, Srbija
1/9
Novogradnja

123,926 €

pre 12 dana

Prodaja, dvosoban stan, 56m², Pančevo, Srbija

Stan56Dvosoban0 kupatila

Pančevo - Donji grad 2.0, 56m2 (terasa), 4/5, lift, CG sa kalorimetrima, interfon, telefon, parking, garaža Extra lux stan u širem centru grada, odmah useljiv u izuzetno mirnoj ulici, u blizini keja...

Prodaja, dvosoban stan, 56m², Strelište, Pančevo
1/14

84,000 €

pre 13 dana

Prodaja, dvosoban stan, 56m², Strelište, Pančevo

StrelištePančevo
Stan56Dvosoban1 kupatilo

Na prodaju dvosoban stan na Strelištu od 56m2 ( 52m2 stambena površina + terasa od 4m2), po strukturi dvosoban na 4. spratu, lift, cg za renoviranje.

Prodaja, dvosoban stan, 66m², Pančevo, Srbija
1/2
Novogradnja

114,000 €

pre 13 dana

Prodaja, dvosoban stan, 66m², Pančevo, Srbija

Stan66Dvosoban1 kupatilo

Uknjižen stan (predbeležbom) predviđenog roka useljenja septembar 2027. godine. Sa dve spavaće sobe, savremene koncepcije i praktičnog rasporeda. Dodatak urbanosti čine etažno grejanje na gas....

Dvosobni stanovi · Pančevo · 53m² · 1.800 €/m²
Cena nekretnine95.000
40.000500.000
Učešće 20%: 19.000
Kredit: 76.000
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mesečna rata
422 €/mj.
za kredit od 76.000 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, dvosoban stan, 44m², Pančevo, Srbija
1/3
Novogradnja

79,200 €

pre 14 dana

Prodaja, dvosoban stan, 44m², Pančevo, Srbija

Stan44Dvosoban1 kupatilo

Na manje od 20 minuta kolima od Beograda, u mirnom rezidencijalnom delu grada, koji još uvek odiše šarmom prošlih vremena dominira niskogradnja i porodični objekti. Grad na reci Tamiš sve više...

Prodaja, dvosoban stan, 51m², Pančevo, Srbija
1/11
Novogradnja

115,500 €

pre 18 dana

Prodaja, dvosoban stan, 51m², Pančevo, Srbija

Stan51Dvosoban1 kupatilo

Na prodaju stan u novogradnji, zvršen odmah useljiv na Margiti od 51m2 po strukturi dvosoban, grejanje eg na struju ( radijatori)

Prodaja, dvosoban stan, 53m², Pančevo, Srbija
1/8
Novogradnja

94,680 €

pre 26 dana

Prodaja, dvosoban stan, 53m², Pančevo, Srbija

Stan53Dvosoban1 kupatilo

2.0 , 52,60m2(teasa ), podno grejanje, lift, PR/III, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Ukoliko želite funkcionalnost, udobnost i toplinu porodičnog dana u mirnom okruženju, nudimo vam razne...

Prodaja, dvosoban stan, 45m², Pančevo, Srbija
1/8
Novogradnja

80,658 €

pre 26 dana

Prodaja, dvosoban stan, 45m², Pančevo, Srbija

Stan45Dvosoban1 kupatilo

2.0 , 44,81m2(teasa ), podno grejanje, lift, III/III, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Ukoliko želite funkcionalnost, udobnost i toplinu porodičnog dana u mirnom okruženju, nudimo vam razne...

Prodaja, dvosoban stan, 65m², Centar, Pančevo
1/17
Novogradnja

139,000 €

pre 33 dana

Prodaja, dvosoban stan, 65m², Centar, Pančevo

CentarPančevo
Stan65Dvosoban1 kupatilo

Na prodaju nov stan u centru od 65m2 na 1. spratu po strukturi dvoiposoban, dva mokra čvora (kupatilo+wc), ostava, terasa. Useljiv odmah. Mogućnost kupovine garažnog mesta.

Prodaja, dvosoban stan, 46m², Pančevo, Srbija
1/8
Novogradnja

91,080 €

pre 62 dana

Prodaja, dvosoban stan, 46m², Pančevo, Srbija

Stan46Dvosoban1 kupatilo

Najviša spratnost u zgradi i orijentacija jugozapadna, su jedna od prednosti ovog stana. Lokacija nedaleko od centra i Narodne bašte su takođe benefit. A prava blagodat panoramski skoro ceo zid ka...

Prodaja, dvosoban stan, 60m², Centar, Pančevo
1/3
Novogradnja

108,000 €

pre 62 dana

Prodaja, dvosoban stan, 60m², Centar, Pančevo

CentarPančevo
Stan60Dvosoban1 kupatilo

Stan u izgradnji, useljivost krajem godine. Odlična lokacija, nedaleko od samog centra. Uknjižen kao predbeležba u katastru. Parket prve klase, italijanska keramika, grejanje na gas, bešumni lift. U...

Prodaja, dvosoban stan, 46m², Centar, Pančevo
1/3
Novogradnja

82,800 €

pre 62 dana

Prodaja, dvosoban stan, 46m², Centar, Pančevo

CentarPančevo
Stan46Dvosoban1 kupatilo

Retko u ponudi, stan u novogradnji, 4 minuta od strogog centra i svih sadržaja centra grada. Uknjižen kao predbeležba u katastru. Rok završetka kraj 2027. godine. Parket prve klase, italijanska...

Prodaja, dvosoban stan, 51m², Centar, Pančevo
1/3
Novogradnja

91,800 €

pre 62 dana

Prodaja, dvosoban stan, 51m², Centar, Pančevo

CentarPančevo
Stan51Dvosoban1 kupatilo

Odlična cena u trenutnoj fazi gradnje 1.800 eura/m2+ 10% Pdv. Mogućnost odloženog plaćanja uz cenu od 1.980 eura/m2 + Pdv. Preporuka, kako za život u stanu, tako i kao investicija. Uknjižen kao...

Prodaja, dvosoban stan, 51m², Centar, Pančevo
1/1
Novogradnja

94,350 €

pre 87 dana

Prodaja, dvosoban stan, 51m², Centar, Pančevo

CentarPančevo
Stan51Dvosoban1 kupatilo

U centru grada, 4 min. pešaka do parka u centru i svih sadržaja, u ponudi je stan u predgradnji, sa rokom završetka semptembar 2027. Stan je na I spratu, parket I klase, italijanska keramika,...

Prodaja, dvosoban stan, 74m², Gornji Grad Margita, Centar
1/6
Novogradnja

167,960 €

pre 91 dan

Prodaja, dvosoban stan, 74m², Gornji Grad Margita, Centar

CentarPančevo
Stan74Dvosoban0 kupatila

Prodaja stanova Pančevo – Kvalitetna novogradnja, različite strukture i kvadrature, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Pančevu u izuzetno kvalitetnoj novogradnji, projektovanoj i građenoj...

Prodaja, dvosoban stan, 57m², Centar, Pančevo
1/6
Novogradnja

130,570 €

pre 91 dan

Prodaja, dvosoban stan, 57m², Centar, Pančevo

CentarPančevo
Stan57Dvosoban0 kupatila

Prodaja, dvosoban stan, 60m², Gornji Grad Margita, Centar
1/8
Novogradnja

137,388 €

pre 91 dan

Prodaja, dvosoban stan, 60m², Gornji Grad Margita, Centar

CentarPančevo
Stan60Dvosoban0 kupatila

Prodaja, dvosoban stan, 61m², Gornji Grad Margita, Centar
1/7
Novogradnja

139,586 €

pre 91 dan

Prodaja, dvosoban stan, 61m², Gornji Grad Margita, Centar

CentarPančevo
Stan61Dvosoban0 kupatila

Prodaja, dvosoban stan, 52m², Gornji Grad Margita, Centar
1/6
Novogradnja

119,192 €

pre 91 dan

Prodaja, dvosoban stan, 52m², Gornji Grad Margita, Centar

CentarPančevo
Stan52Dvosoban0 kupatila

Prodaja, dvosoban stan, 64m², Gornji Grad Margita, Centar
1/8
Novogradnja

147,267 €

pre 91 dan

Prodaja, dvosoban stan, 64m², Gornji Grad Margita, Centar

CentarPančevo
Stan64Dvosoban0 kupatila

Prodaja, dvosoban stan, 54m², Gornji Grad Margita, Centar
1/5
Novogradnja

123,950 €

pre 91 dan

Prodaja, dvosoban stan, 54m², Gornji Grad Margita, Centar

CentarPančevo
Stan54Dvosoban0 kupatila

Prikazano 1-20 od 35 rezultata

Pančevo – vodič kroz grad i tržište stanova

Tržište stanova u Pančevu je izuzetno traženo i pruža dobre prilike za kupce i investitore. U ponudi su udobni jednosobni, dvosobni i trosobni stanovi, često u lepo uređenim naseljima blizu važnih ustanova. Prosečne cene su oko 1944 €/m², ali cena zavisi od lokacije i blizine sadržaja kao što su Opšta bolnica Pančevo, Euromedic (Dositeja Obradovića 8i) i Narodni muzej Pančevo. Banke i finansijske usluge — Raiffeisen banka a.d., OTP banka Srbija, Banca Intesa, UniCredit Bank i Pošta Srbije (Post of Serbia) — su lako dostupne, što olakšava kupovinu i plaćanje hipoteka. Porodice cene blizinu škola: Osnovna škola Miroslav Antić - Mika, Osnovna škola Jovan Jovanović Zmaj, Mašinska škola "Pančevo" i Elektrotehnička škola "Nikola Tesla". Dnevne potrebe rešavaju se brzo uz apoteku Benu i gradski prevoz Barbus. SEO saveti i LSI: stanovi na prodaju Pančevo, kupovina stana Pančevo, prodaja stana Pančevo, nekretnine Pančevo. Preporuka za oglase: naglasite blizinu bolnica i banaka kako biste privukli ozbiljne i zainteresovane kupce.

Ključni pokazatelji - Prodaja dvosobnih stanova Pančevo

Prosečna cena/m²
1,800 €
Aktivni oglasi
LIVE
36
Ažurirano danas
Novi oglasi
2
Proteklih 7 dana
Trend cena
RAST
+0.00%
U odnosu na Maj 2025

Često postavljana pitanja

? Kolika je prosečna cena dvosobnih stanova u gradu Pančevo?

Prema analizi 36 aktivnih oglasa, prosečna cena za dvosoban stan u gradu Pančevo iznosi 1,800 €/m².

? Da li je sada pravi trenutak za kupovinu dvosobnih stanova u gradu Pančevo?

Analizirajući podatke za poslednje 3 godine, cena nekretnina u gradu Pančevo beleži stabilne cene bez značajnih promena.
Brzina prodaje:: Oglas za dvosoban stan provede na tržištu 45-60 dana pre nego što bude uklonjen.

? Koliko se isplati kupovina dvosobnih stanova u gradu Pančevo kao investicija?