123,926 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Pančevo, Srbija - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Pančevo, Srbija - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Pančevo, Srbija - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Pančevo, Srbija - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Pančevo, Srbija - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Pančevo, Srbija - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Pančevo, Srbija - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Pančevo, Srbija - image 8
123,926 € (2,213 €/m²)
56 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 56m², Pančevo, Srbija

Pančevo, Srbija

Opis nekretnine

Pančevo - Donji grad

2.0, 56m2 (terasa), 4/5, lift, CG sa kalorimetrima, interfon, telefon, parking, garaža

Extra lux stan u širem centru grada, odmah useljiv u izuzetno mirnoj ulici, u blizini keja i Narodne bašte, skola, obdanista, marketa, ugostiteljskih objekata...

Izuzetno visok nivo gradnje, energetski efikasna zgrada, aluminijumska stolarija sa roletnama na elektro-podešavanje, troslojno niskoemisiono izopan staklo, italijanska granitna keramika i sanitarije, hrastov Tarket parket, Bosalova ulazna vrata, cenralno podno grejanje sa kalorimetrima, bešumni lift, dva nivoa garaža sa rampom.

Stan je po strukturi dvosoban i sastoji se od spavaće sobe, povezane kuhinje, trpezarije i dnevne sobe, kupatila i terase od 8.4m2.

Zgrada je završena i stan odmah useljiv. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni 12.500 evra+PDV i kupovine na kredit.

Agencijska provizija 3%.

Za više informacija agent: Nikola 06*/****-***

Detalji o nekretnini

ID oglasa
552424
Objavljeno
30.04.2026
Ažuriran
01.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

56m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

4. sprat

Broj terasa

1

Godina izgradnje

2025

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2212.96 €

Učešće 24,785 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
601 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
99,141 €
Učešće
24,785 €
Ukupna kamata
45,045 €
Ukupno plaćanje
144,186 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene dvosobnih stanova - Pančevo

Pančevo
Srbija

Cena ove nekretnine je 9.85% viša od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Pančevo

Prosečna cena: 2014.49 €/m²

Ova nekretnina je 3.71% manja od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Pančevo

Prosečna veličina: 58 m²

2,014 €
Prosečna godišnja cena
+22%
Trend cena (godišnje)
20
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Gligoric Nekretnine

Registarski broj

1525

Lokacija

Srbija

Pančevo

Kvadratura

56m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Gligoric Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Pančevo

Prodaja, četvorosoban stan, 111m², Pančevo, Srbija

221,800 €

Pančevo

4 sobe 0 111
Prodaja, četvorosoban stan, 111m², Pančevo, Srbija
Stan in Pančevo

Prodaja, dvosoban stan, 56m², Pančevo, Srbija

112,060 €

Pančevo

2 sobe 0 56
Prodaja, dvosoban stan, 56m², Pančevo, Srbija
Stan in Pančevo

Prodaja, dvosoban stan, 51m², Pančevo, Srbija

102,000 €

Pančevo

2 sobe 0 51
Prodaja, dvosoban stan, 51m², Pančevo, Srbija
Stan in Kotež 2

Prodaja, jednosoban stan, 56m², Kotež 2, Pančevo

92,000 €

Kotež 2

1 soba 1 kupatilo 56
Prodaja, jednosoban stan, 56m², Kotež 2, Pančevo
Kuća in Misa

Prodaja, kuća, 120m², Misa, Pančevo

200,000 €

Misa

6 soba 1 kupatilo 120
Prodaja, kuća, 120m², Misa, Pančevo
Stan in Pančevo

Prodaja, trosoban stan, 65m², Pančevo, Srbija

150,150 €

Pančevo

3 sobe 1 kupatilo 65
Prodaja, trosoban stan, 65m², Pančevo, Srbija
Stan in Pančevo

Prodaja, trosoban stan, 81m², Pančevo, Srbija

162,000 €

Pančevo

3 sobe 1 kupatilo 81
Prodaja, trosoban stan, 81m², Pančevo, Srbija
Kuća in Centar

Prodaja, kuća, 232m², Centar, Pančevo

700,000 €

Centar

6 soba 3 kupatila 232
Prodaja, kuća, 232m², Centar, Pančevo
Stan in Pančevo

Prodaja, jednosoban stan, 43m², Pančevo, Srbija

120,000 €

Pančevo

1 soba 1 kupatilo 43
Prodaja, jednosoban stan, 43m², Pančevo, Srbija
Stan in Tesla

Prodaja, trosoban stan, 70m², Tesla, Pančevo

132,000 €

Tesla

3 sobe 1 kupatilo 70
Prodaja, trosoban stan, 70m², Tesla, Pančevo