334,500 €
  • Prodaja, četvorosoban stan, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, četvorosoban stan, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, četvorosoban stan, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, četvorosoban stan, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, četvorosoban stan, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, četvorosoban stan, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, četvorosoban stan, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, četvorosoban stan, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, četvorosoban stan, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, četvorosoban stan, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, četvorosoban stan, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, četvorosoban stan, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Prodaja, četvorosoban stan, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Prodaja, četvorosoban stan, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Prodaja, četvorosoban stan, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
  • Prodaja, četvorosoban stan, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 16
334,500 € (2,884 €/m²)
116 m²
4 Soba

Prodaja, četvorosoban stan, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

U ponudi je moderan četvorosoban stan na Grbavici, u jednom od najtraženijih delova Novog Sada. Lokacija pruža odličnu povezanost sa svim važnim sadržajima, što ovu nekretninu čini pogodnom kako za porodičan život, tako i za svakodnevno funkcionalno korišćenje.
Stan se nalazi na trećem spratu zgrade sa ukupno pet spratova i prostire se na 116 m². Raspored prostorija omogućava komfor i dobru organizaciju prostora, uz dovoljno mesta za različite potrebe budućih vlasnika. Uz stan dolaze i dva paring mesta u javnoj zoni, a postoji i mogućnost kupovine garažnih parking mesta.
Grbavica je poznata po praktičnosti, urbanoj atmosferi i blizini svega što je potrebno za kvalitetan život, a upravo ta kombinacija lokacije i funkcionalnosti čini ovaj stan izuzetno zanimljivom ponudom.
Za više informacija pozovite,
na 06*/****-*** Gorana br.licence 3881

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560241
Objavljeno
21.05.2026
Ažuriran
21.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

116m²

Sobe

4

Kupatila

0

Sprat

3. sprat

Broj terasa

1

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2883.62 €

Učešće 66,900 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,622 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
267,600 €
Učešće
66,900 €
Ukupna kamata
121,585 €
Ukupno plaćanje
389,185 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene četvorosobnih stanova - Grbavica

Grbavica
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 2.4% niža od prosečne cene četverosobnog stana na lokaciji Grbavica

Prosečna cena: 2954.51 €/m²

Ova nekretnina je 13.69% veća od prosečne veličine četverosobnog stana na lokaciji Grbavica

Prosečna veličina: 102 m²

2,955 €
Prosečna godišnja cena
+7%
Trend cena (godišnje)
5
Sati na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Status Nekretnine

Registarski broj

182

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Grbavica

Kvadratura

116m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

SN

Status Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Grbavica

Prodaja, jednosoban stan, 36m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

130,090 €

Grbavica

1 soba 0 36