136,990 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 35m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 35m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 35m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 35m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 35m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 35m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 35m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 35m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 35m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 35m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
136,990 € (3,914 €/m²)
35 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 35m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije

Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Nov namešten stan na 5min od centra i Bulevara Oslobođenja.
Nalazi se u novoj zgradi, na visokom prizemlju.
Stan je dvorišno orijentisan
Grejanje je na gas, po potrošnji.
Mogućnost kupovine bez nameštaja, cena po dogovoru.

U cenu je uračunata agencijska provizija od 3%

Za više informacija i zakazivanje razgledanja molimo Vas da pozovete 06*/****-*** ili 06*/****-*** Nikola Ljuboja.
Agencija N Nekretnine, Novi Sad -Alekse Šantića 64, Bulevar Evrope 44.
Registar posrednika 1405

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560230
Objavljeno
21.05.2026
Ažuriran
21.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

35m²

Sobe

1

Kupatila

0

Sprat

Vp

Broj terasa

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3914.00 €

Učešće 27,398 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
664 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
109,592 €
Učešće
27,398 €
Ukupna kamata
49,793 €
Ukupno plaćanje
159,385 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene jednosobnih stanova - Podbara

Podbara
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 25.28% viša od prosečne cene jednosobnog stana na lokaciji Podbara

Prosečna cena: 3124.16 €/m²

Ova nekretnina je 2.75% manja od prosečne veličine jednosobnog stana na lokaciji Podbara

Prosečna veličina: 36 m²

3,124 €
Prosečna godišnja cena
+7%
Trend cena (godišnje)
5
Sati na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

N NEKRETNINE

Registarski broj

1405

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Podbara

Kvadratura

35m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

N NEKRETNINE

Slične nekretnine

Stan in Podbara

Prodaja, četvorosoban stan, 109m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije

361,200 €

Podbara

4 sobe 0 109