156,350 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
156,350 € (3,257 €/m²)
48 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije

Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Novi Sad, Rumenački put - Bulevar Evrope. Stambeno poslovni kompleks SQUARE GARDEN. Ceo kompleks pruža maksimalan komfor i funkcionalnost upotrebom kvalitetnih materijala gradnje i modernog dizajna. Nalazi se na lepoj lokaciji za stanovanje sa odličnom konekcijom sa ostalim delovima grada. Dvorišno uređenje koje čine ozelenjene površine i dečije igralište. Izdvajamo iz ponude nov, po strukturi jednoiposoban stan. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, ulazni hodnik, spavaća soba, kupatilo i terasa. Ulično orijentisan. Prodaje se sa svim nameštajem i belom tehnikom prikazanim na fotografijama. U kupoprodajnoj ceni je uračunato i garažno parking mesto. Uknjižen. Useljiv po dogovoru. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)

Detalji o nekretnini

ID oglasa
556827
Objavljeno
13.05.2026
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

48m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

2. sprat

Parking

Da

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3257.29 €

Učešće 31,270 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
758 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
125,080 €
Učešće
31,270 €
Ukupna kamata
56,830 €
Ukupno plaćanje
181,910 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene jednosobnih stanova - Novi Sad Sve Podlokacije

Avijatičarsko naselje
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 24.37% viša od prosečne cene jednosobnog stana na lokaciji Avijatičarsko naselje

Prosečna cena: 2619.05 €/m²

Ova nekretnina je 10.88% veća od prosečne veličine jednosobnog stana na lokaciji Avijatičarsko naselje

Prosečna veličina: 43 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Vinson doo Novi Sad

Registarski broj

1085

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Avijatičarsko naselje

Kvadratura

48m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Vinson doo Novi Sad

Slične nekretnine

Stan in Avijatičarsko naselje

Prodaja, dvosoban stan, 43m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije

116,400 €

Avijatičarsko naselje