138,950 €
  • Prodaja, četvorosoban stan, 71m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, četvorosoban stan, 71m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, četvorosoban stan, 71m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, četvorosoban stan, 71m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, četvorosoban stan, 71m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, četvorosoban stan, 71m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, četvorosoban stan, 71m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, četvorosoban stan, 71m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, četvorosoban stan, 71m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, četvorosoban stan, 71m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, četvorosoban stan, 71m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, četvorosoban stan, 71m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Prodaja, četvorosoban stan, 71m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Prodaja, četvorosoban stan, 71m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
138,950 € (1,957 €/m²)
71 m²
4 Soba

Prodaja, četvorosoban stan, 71m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije

Adice, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju je nov, useljiv i funkcionalan stan u Novom Sadu, u mirnoj ulici u naselju Adice. Stan se nalazi na prvom spratu manje zgrade od ukupno dva sprata, što dodatno doprinosi prijatnom i mirnom ambijentu za svakodnevni život.

Površine 71 m², stan je organizovan kao četvorosoban i pruža dobru raspodelu prostora. Nekretnina je prazna, pa je odmah spremna za useljenje ili dalje uređivanje prema sopstvenim potrebama i ukusu. Posebnu vrednost predstavlja činjenica da su u stanu obezbeđena 2 kupatila, što doprinosi većoj praktičnosti i boljoj funkcionalnosti prostora.

Stan je uknjižen, što omogućava sigurniju i jednostavniju kupoprodajnu proceduru.
Lokacija nudi dobru komunikaciju i povezanost sa ostalim delovima grada, uz mirno okruženje koje odgovara porodičnom i kvalitetnom stanovanju.

Cena je sa agencijskom provizijom

Detalji o nekretnini

ID oglasa
553181
Objavljeno
01.05.2026
Ažuriran
01.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

71m²

Sobe

4

Kupatila

0

Sprat

1. sprat

Broj terasa

1

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1957.04 €

Učešće 27,790 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
674 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
111,160 €
Učešće
27,790 €
Ukupna kamata
50,506 €
Ukupno plaćanje
161,666 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene četvorosobnih stanova - Adice

Adice
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 4.08% viša od prosečne cene četverosobnog stana na lokaciji Adice

Prosečna cena: 1880.30 €/m²

Ova nekretnina je 12.9% manja od prosečne veličine četverosobnog stana na lokaciji Adice

Prosečna veličina: 82 m²

1,880 €
Prosečna godišnja cena
+5%
Trend cena (godišnje)
20
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

KLJUČ NEKRETNINE

Registarski broj

360

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Adice

Kvadratura

71m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

KLJUČ NEKRETNINE

Slične nekretnine

Stan in Adice

Prodaja, četvorosoban stan, 98m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije

175,500 €

Adice

4 sobe 0 98