108,150 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 34m², Novo naselje, Novi Sad - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 34m², Novo naselje, Novi Sad - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 34m², Novo naselje, Novi Sad - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 34m², Novo naselje, Novi Sad - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 34m², Novo naselje, Novi Sad - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 34m², Novo naselje, Novi Sad - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 34m², Novo naselje, Novi Sad - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 34m², Novo naselje, Novi Sad - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 34m², Novo naselje, Novi Sad - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 34m², Novo naselje, Novi Sad - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 34m², Novo naselje, Novi Sad - image 11
  • Prodaja, jednosoban stan, 34m², Novo naselje, Novi Sad - image 12
  • Prodaja, jednosoban stan, 34m², Novo naselje, Novi Sad - image 13
  • Prodaja, jednosoban stan, 34m², Novo naselje, Novi Sad - image 14
  • Prodaja, jednosoban stan, 34m², Novo naselje, Novi Sad - image 15
  • Prodaja, jednosoban stan, 34m², Novo naselje, Novi Sad - image 16
  • Prodaja, jednosoban stan, 34m², Novo naselje, Novi Sad - image 17
  • Prodaja, jednosoban stan, 34m², Novo naselje, Novi Sad - image 18
  • Prodaja, jednosoban stan, 34m², Novo naselje, Novi Sad - image 19
  • Prodaja, jednosoban stan, 34m², Novo naselje, Novi Sad - image 20
  • Prodaja, jednosoban stan, 34m², Novo naselje, Novi Sad - image 21
  • Prodaja, jednosoban stan, 34m², Novo naselje, Novi Sad - image 22
  • Prodaja, jednosoban stan, 34m², Novo naselje, Novi Sad - image 23
  • Prodaja, jednosoban stan, 34m², Novo naselje, Novi Sad - image 24
  • Prodaja, jednosoban stan, 34m², Novo naselje, Novi Sad - image 25
  • Prodaja, jednosoban stan, 34m², Novo naselje, Novi Sad - image 26
  • Prodaja, jednosoban stan, 34m², Novo naselje, Novi Sad - image 27
108,150 € (3,181 €/m²)
34 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 34m², Novo naselje, Novi Sad

Novo naselje, Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju renoviran stan od 34m2 +2,7 m2 terasa sa ostavom, na Novom Naselju, najzelenijem delom grada.
Sastoji se od dnevnog boravka sa open space kuhinjom, odvojene spavaće sobe koja izlazi na terasu i kupatila.
Nalazi se na prvom spratu u zgradi sa 3 sprata.
U neposredno okruženju uvek dostupna slobodna parking mesta.
Stan je ukljižen, moguća kupovina putem kredita.

U cenu je uračunata agencijska provizija od 3%

Za više informacija i zakazivanje razgledanja molimo Vas da pozovete 06*/****-*** ili 06*/****-*** Nikola Ljuboja.
Agencija N Nekretnine, Novi Sad -Alekse Šantića 64, Bulevar Evrope 44.
Registar posrednika 1405

Detalji o nekretnini

ID oglasa
552577
Objavljeno
30.04.2026
Ažuriran
30.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

34m²

Sobe

1

Kupatila

0

Sprat

1. sprat

Broj terasa

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3180.88 €

Učešće 21,630 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
524 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
86,520 €
Učešće
21,630 €
Ukupna kamata
39,311 €
Ukupno plaćanje
125,831 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene jednosobnih stanova - Novo naselje

Novo naselje
Novi Sad

Cena ove nekretnine je 17.61% viša od prosečne cene jednosobnog stana na lokaciji Novo naselje

Prosečna cena: 2704.71 €/m²

Ova nekretnina je 14.05% manja od prosečne veličine jednosobnog stana na lokaciji Novo naselje

Prosečna veličina: 40 m²

2,705 €
Prosečna godišnja cena
+8%
Trend cena (godišnje)
20
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

N NEKRETNINE

Registarski broj

1405

Lokacija

Novi Sad

Novo naselje

Kvadratura

34m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

N NEKRETNINE

Slične nekretnine

Stan in Novo naselje

Prodaja, dvosoban stan, 67m², Novo naselje, Novi Sad

154,500 €

Novo naselje

2 sobe 0 67
Prodaja, dvosoban stan, 67m², Novo naselje, Novi Sad