110,976 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 43m², Petrovaradin, Novi Sad - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 43m², Petrovaradin, Novi Sad - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 43m², Petrovaradin, Novi Sad - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 43m², Petrovaradin, Novi Sad - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 43m², Petrovaradin, Novi Sad - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 43m², Petrovaradin, Novi Sad - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 43m², Petrovaradin, Novi Sad - image 7
110,976 € (2,581 €/m²)
43 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 43m², Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin, Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima

Stanovi na prodaju u Novom Sadu u modernom višeporodičnom stambenom kompleksu (P+P+3+S+S), na odličnoj lokaciji, idealnom za porodični život ili kao investicija za izdavanje.

Zgrada se sastoji od 86 stambenih jedinica i 86 garažnih mesta, sa planiranim završetkom radova 30. aprila 2027. godine. U ponudi su jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni stanovi, površine od 29 m² do 101 m², prilagođeni različitim potrebama kupaca.

Ova novogradnja predstavlja vrhunsku ponudu u okviru prodaje stanova u Novom Sadu, kako za krajnje kupce, tako i za investitore.

Osnovne informacije – stanovi na prodaju Novi Sad (novogradnja)

Tip nekretnine: novogradnja – stambeni kompleks

Spratnost: Prizemlje + Prizemlje + 3. sprat + Potkrovlje

Broj stanova: 86 stambenih jedinica

Garaže: 86 garažnih mesta

Površina stanova: 29 m² – 101 m²

Struktura: jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni stanovi

Planirani završetak: 30.04.2027.

Namena: porodično stanovanje / investicija za izdavanje

Cene izražene sa PDV-om

Agencijska provizija je uključena u cenu

Mogućnost kupovine na kredit

U slučaju kupovine putem kredita, cena po kvadratnom metru je 100€/m² veća

Tehničke karakteristike objekta

Grejanje na gas - individualno po stanu, veoma ekonomično

Šestokomorna PVC stolarija nemačkog profila - DIKIĆ