68,900 €
  • Prodaja, garsonjera, 34m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, garsonjera, 34m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, garsonjera, 34m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, garsonjera, 34m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, garsonjera, 34m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, garsonjera, 34m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, garsonjera, 34m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
68,900 € (2,026 €/m²)
34 m²

Prodaja, garsonjera, 34m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije

Adice, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Opis oglasa:
Prodaja stana u Adicama po fenomenalnoj ceni! U ponudi je dvosoban stan u izgradnji, u mirnom delu Novog Sada, idealan za porodičan život.
imamo u ponudi stanove na prvom i drugom spratu

Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini škole, vrtića, ambulante i dečijeg igrališta. Kvalitetna gradnja, moderan dizajn i funkcionalan raspored prostorija čine ovu nekretninu savršenim izborom za kupce koji traže komforan i miran dom u Novom Sadu.

vas posrednik u prodaji nekretnina agencija Kompas

cene su sa PDV

Detalji o nekretnini

ID oglasa
551563
Objavljeno
29.04.2026
Ažuriran
06.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

34m²

Sobe

0

Kupatila

0

Sprat

Pr

Broj terasa

1

Godina izgradnje

2026

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2026.47 €

Učešće 13,780 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
334 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
55,120 €
Učešće
13,780 €
Ukupna kamata
25,044 €
Ukupno plaćanje
80,164 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene stanova - Adice

Adice
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 8.92% viša od prosečne cene garsonjere stana na lokaciji Adice

Prosečna cena: 1860.57 €/m²

Ova nekretnina je 29.28% veća od prosečne veličine garsonjere stana na lokaciji Adice

Prosečna veličina: 26 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Kompas Nekretnine

Registarski broj

1596

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Adice

Kvadratura

34m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Kompas Nekretnine

Slične nekretnine

Zemljište in Adice

Prodaja, plac, 437m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije

168,000 €

Adice

437
Prodaja, plac, 437m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije
Stan in Adice

Prodaja, jednosoban stan, 26m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije

58,800 €