169,950 €
  • Prodaja, četvorosoban stan, 74m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, četvorosoban stan, 74m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, četvorosoban stan, 74m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, četvorosoban stan, 74m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, četvorosoban stan, 74m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, četvorosoban stan, 74m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, četvorosoban stan, 74m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, četvorosoban stan, 74m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, četvorosoban stan, 74m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, četvorosoban stan, 74m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, četvorosoban stan, 74m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
169,950 € (2,297 €/m²)
74 m²
4 Soba

Prodaja, četvorosoban stan, 74m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

U ponudi je nov, useljiv stan u Novom Sadu, u naselju Bulevar Evrope, na mirnoj i tihoj lokaciji bez buke. Stan se nalazi na 5. spratu zgrade od ukupno 5 spratova, što dodatno doprinosi osećaju privatnosti i prijatnog ambijenta.

Po strukturi je četvorosoban i ima 74 m², što ga čini pogodnim za porodično stanovanje ili za one koji žele funkcionalan raspored i dovoljno prostora za različite potrebe. Stan raspolaže sa jednim kupatilom i ostavom na terasi.

Posebna prednost ove nekretnine je što je nova i odmah useljiva, a lokacija nudi dobru povezanost sa gradom i sadržajima potrebnim za svakodnevni život. U pitanju je kombinacija mira, tišine i praktičnosti, što ovaj stan čini odličnim izborom za udoban život u Novom Sadu.

Cena sa agencijskom provizijom.
Pozovite da pogleadate.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
548362
Objavljeno
21.04.2026
Ažuriran
21.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

74m²

Sobe

4

Kupatila

0

Sprat

5. sprat

Broj terasa

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2296.62 €

Učešće 33,990 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
824 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
135,960 €
Učešće
33,990 €
Ukupna kamata
61,774 €
Ukupno plaćanje
197,734 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene četvorosobnih stanova - Bulevar Evrope

Bulevar Evrope
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 13.28% viša od prosečne cene četverosobnog stana na lokaciji Bulevar Evrope

Prosečna cena: 2027.41 €/m²

Ova nekretnina je 7.04% manja od prosečne veličine četverosobnog stana na lokaciji Bulevar Evrope

Prosečna veličina: 80 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

KLJUČ NEKRETNINE

Registarski broj

360

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar Evrope

Kvadratura

74m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

KLJUČ NEKRETNINE

Slične nekretnine

Stan in Bulevar Evrope

Prodaja, četvorosoban stan, 96m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije

188,700 €

Bulevar Evrope

4 sobe 0 96