91,800 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 28m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 28m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 28m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 28m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 28m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 28m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
91,800 € (3,279 €/m²)
28 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 28m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije

Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se jednoiposoban stan površine 28m² na Podbari, na 6. spratu u zgradi sa liftom.
Stan nikada nije useljavan – potpuno nov i spreman za prvog vlasnika.

Raspored i karakteristike:
• Jedna spavaća soba
• Dnevni boravak sa kuhinjom
• Kupatilo
• Grejanje na struju (moderno, ekonomično – norveški radijatori)
• Kvalitetan vodootporan pod
• Zvučna i termo izolacija visoke klase
• Italijanska keramika u kupatilu
• Zgrada poseduje lift
• UKNJIŽEN

Stan je idealan kao prva nekretnina, za investiciju (izdavanje), ili za jednu osobu / par koji želi da živi u centralnom delu grada sa kompletnom infrastrukturom u blizini.

Kompas Nekretnine
Vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.
Agencijska provizija se naplaćuje u skladu sa Opštim uslovima poslovanja.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
547763
Objavljeno
18.04.2026
Ažuriran
18.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

28m²

Sobe

1

Kupatila

0

Sprat

6. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3278.57 €

Učešće 18,360 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
445 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
73,440 €
Učešće
18,360 €
Ukupna kamata
33,368 €
Ukupno plaćanje
106,808 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene jednosobnih stanova - Podbara

Podbara
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 4.93% viša od prosečne cene jednosobnog stana na lokaciji Podbara

Prosečna cena: 3124.63 €/m²

Ova nekretnina je 22.11% manja od prosečne veličine jednosobnog stana na lokaciji Podbara

Prosečna veličina: 36 m²

3,125 €
Prosečna godišnja cena
+7%
Trend cena (godišnje)
28
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Kompas Nekretnine

Registarski broj

1596

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Podbara

Kvadratura

28m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Kompas Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Podbara

Prodaja, jednosoban stan, 40m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije

123,600 €

Podbara

1 soba 0 40