113,300 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 39m², Novo naselje, Novi Sad - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 39m², Novo naselje, Novi Sad - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 39m², Novo naselje, Novi Sad - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 39m², Novo naselje, Novi Sad - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 39m², Novo naselje, Novi Sad - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 39m², Novo naselje, Novi Sad - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 39m², Novo naselje, Novi Sad - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 39m², Novo naselje, Novi Sad - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 39m², Novo naselje, Novi Sad - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 39m², Novo naselje, Novi Sad - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 39m², Novo naselje, Novi Sad - image 11
  • Prodaja, jednosoban stan, 39m², Novo naselje, Novi Sad - image 12
113,300 € (2,905 €/m²)
39 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 39m², Novo naselje, Novi Sad

Novo naselje, Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

U mirnom delu Novog Naselja u Novom Sadu nalazi se funkcionalan stan u novijoj zgradi, idealan za udoban svakodnevni život. Lokacija pruža dobru komunikaciju sa ostalim delovima grada, a u neposrednom okruženju dostupni su sadržaji koji olakšavaju organizaciju dana.

Stan je površine 39 m² i ima strukturu 1.5, što omogućava praktičan raspored prostora. Nalazi se u prizemlju zgrade od 4 sprata, što dodatno doprinosi lakoj dostupnosti. Uz jedno kupatilo, nekretnina nudi pregledan i funkcionalan koncept.

Mirno okruženje, parking i novija zgrada čine ovu ponudu pogodnom za one koji traže komfor, dobru povezanost i uredan stambeni prostor.

Cena je sa agencijskom provizijom.
Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
547389
Objavljeno
17.04.2026
Ažuriran
17.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

39m²

Sobe

1

Kupatila

0

Sprat

Prizemlje

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2905.13 €

Učešće 22,660 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
549 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
90,640 €
Učešće
22,660 €
Ukupna kamata
41,183 €
Ukupno plaćanje
131,823 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene jednosobnih stanova - Novo naselje

Novo naselje
Novi Sad

Cena ove nekretnine je 7.1% viša od prosečne cene jednosobnog stana na lokaciji Novo naselje

Prosečna cena: 2712.57 €/m²

Ova nekretnina je 1.66% manja od prosečne veličine jednosobnog stana na lokaciji Novo naselje

Prosečna veličina: 40 m²

2,713 €
Prosečna godišnja cena
+8%
Trend cena (godišnje)
29
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

KLJUČ NEKRETNINE

Registarski broj

360

Lokacija

Novi Sad

Novo naselje

Kvadratura

39m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

KLJUČ NEKRETNINE

Slične nekretnine

Stan in Novo naselje

Prodaja, jednosoban stan, 37m², Novo naselje, Novi Sad

128,750 €

Novo naselje

1 soba 0 37
Prodaja, jednosoban stan, 37m², Novo naselje, Novi Sad