113,300 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 27m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 27m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 27m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 27m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 27m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 27m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 27m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 27m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 27m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 9
113,300 € (4,196 €/m²)
27 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 27m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad

Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Novi Sad, Centar, ulica Miroslava Antića. Predstavljamo kompletno renoviran, po strukturi jednoiposoban stan opremljen novim nameštajem. Pozicioniran na prizemlju uredne stambene zgrade. Nalazi se u neposrednoj blizini Zmaj Jovine ulice, pešačke zone, Matice srpske, gimnazije ´Isidora Sekulić´, Dunavskog parka, keja... Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba i kupatilo sa tuš kabinom. U stanu postavljena nova keramika (podovi, kuhinja, kupatilo), nove sanitarije u kupatilu. U cenu stana je uračunat nameštaj koji je prikazan na fotografijama. Stan je orijentisan ka mirnoj dvorišnoj strani. Uknjižen 1/1, bez tereta. Useljiv odmah. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)

Detalji o nekretnini

ID oglasa
546988
Objavljeno
16.04.2026
Ažuriran
16.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

27m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

Prizemlje

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 4196.30 €

Učešće 22,660 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
549 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
90,640 €
Učešće
22,660 €
Ukupna kamata
41,183 €
Ukupno plaćanje
131,823 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene jednosobnih stanova - Novi Sad Sve Podlokacije

Novi Sad Sve Podlokacije
Novi Sad

Cena ove nekretnine je 43.02% viša od prosečne cene jednosobnog stana na lokaciji Novi Sad Sve Podlokacije

Prosečna cena: 2933.99 €/m²

Ova nekretnina je 27.2% manja od prosečne veličine jednosobnog stana na lokaciji Novi Sad Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 37 m²

2,934 €
Prosečna godišnja cena
+9%
Trend cena (godišnje)
30
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Vinson doo Novi Sad

Registarski broj

1085

Lokacija

Novi Sad

Novi Sad Sve Podlokacije

Kvadratura

27m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Vinson doo Novi Sad

Slične nekretnine

Zemljište in Adice

Prodaja, plac, 437m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije