299,700 €
  • Prodaja, četvorosoban stan, 115m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, četvorosoban stan, 115m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, četvorosoban stan, 115m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, četvorosoban stan, 115m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, četvorosoban stan, 115m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, četvorosoban stan, 115m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, četvorosoban stan, 115m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, četvorosoban stan, 115m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, četvorosoban stan, 115m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, četvorosoban stan, 115m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, četvorosoban stan, 115m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, četvorosoban stan, 115m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Prodaja, četvorosoban stan, 115m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Prodaja, četvorosoban stan, 115m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Prodaja, četvorosoban stan, 115m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
  • Prodaja, četvorosoban stan, 115m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 16
  • Prodaja, četvorosoban stan, 115m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 17
  • Prodaja, četvorosoban stan, 115m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 18
  • Prodaja, četvorosoban stan, 115m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 19
  • Prodaja, četvorosoban stan, 115m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 20
299,700 € (2,606 €/m²)
115 m²
4 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, četvorosoban stan, 115m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Novi Sad, Grbavica, ulica Krilova. Odličan, uknjižen četvorosoban stan u jednoj etaži. Neposredna blizina Bulevara cara Lazara, Doma zdravlja, Limanske pijace, osnovne škole, vrtića... Ovaj komforan stambeni prostor nalazi se na II spratu trospratne stambene zgrade bez lifta. Čine ga veoma prostran dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom, odvojen spavaći blok od tri spavaće sobe, kupatilo, toalet posebno i dve terase (jedna sa ostavom). Dvostrano orijentsan. Stan se prodaje sa nameštajem prikazanim na fotografijama. Parking mesto u dvorištu zgrade. Uknjižen. Bez tereta. Useljiv po dogovoru.
(Sofisi home doo Novi Sad, Novi Sad, Reg. broj posrednika 2011).
Agencijska provizija u iznosi od 3% uračunata je u izraženu cenu na sajtu.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
542816
Objavljeno
07.04.2026
Ažuriran
05.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

115m²

Sobe

4

Kupatila

2

Sprat

2. sprat

Agencija

SOFISI Home

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2606.09 €

Učešće 59,940 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,453 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
239,760 €
Učešće
59,940 €
Ukupna kamata
108,936 €
Ukupno plaćanje
348,696 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene četvorosobnih stanova - Grbavica

Grbavica
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 11.49% niža od prosečne cene četverosobnog stana na lokaciji Grbavica

Prosečna cena: 2944.25 €/m²

Ova nekretnina je 12.75% veća od prosečne veličine četverosobnog stana na lokaciji Grbavica

Prosečna veličina: 102 m²

2,944 €
Prosečna godišnja cena
+6%
Trend cena (godišnje)
38
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

SOFISI Home

Registarski broj

2011

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Grbavica

Kvadratura

115m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

SN

SOFISI Home

Slične nekretnine

Stan in Grbavica

Prodaja, stan, 24m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

77,800 €

Grbavica

1 kupatilo 24
Prodaja, stan, 24m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije