58,710 €
  • Prodaja, garsonjera, 16m², Centar, Novi Sad - image 1
  • Prodaja, garsonjera, 16m², Centar, Novi Sad - image 2
  • Prodaja, garsonjera, 16m², Centar, Novi Sad - image 3
  • Prodaja, garsonjera, 16m², Centar, Novi Sad - image 4
  • Prodaja, garsonjera, 16m², Centar, Novi Sad - image 5
  • Prodaja, garsonjera, 16m², Centar, Novi Sad - image 6
  • Prodaja, garsonjera, 16m², Centar, Novi Sad - image 7
  • Prodaja, garsonjera, 16m², Centar, Novi Sad - image 8
  • Prodaja, garsonjera, 16m², Centar, Novi Sad - image 9
  • Prodaja, garsonjera, 16m², Centar, Novi Sad - image 10
58,710 € (3,669 €/m²)
16 m²

Prodaja, garsonjera, 16m², Centar, Novi Sad

Centar, Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Garsonjera, centar Novog Sada

*Garsonjera se nalazi u centru Novog Sada. Površina stana je 16 m².

*Stan se sastoji od jedne prostorije koja služi kao dnevni boravak i spavaći deo, i kupatila.

*Lokacija je u centru grada, sve je u blizini.

Agencija Dva zvona
+06*/****-***

Detalji o nekretnini

ID oglasa
536211
Objavljeno
21.03.2026
Ažuriran
12.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

16m²

Sobe

0

Kupatila

0

Sprat

Pr

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3669.38 €

Učešće 11,742 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
285 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
46,968 €
Učešće
11,742 €
Ukupna kamata
21,340 €
Ukupno plaćanje
68,308 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene stanova - Centar

Centar
Novi Sad

Cena ove nekretnine je 5.7% niža od prosečne cene garsonjere stana na lokaciji Centar

Prosečna cena: 3891.11 €/m²

Ova nekretnina je 29.42% manja od prosečne veličine garsonjere stana na lokaciji Centar

Prosečna veličina: 23 m²

3,891 €
Prosečna godišnja cena
+18%
Trend cena (godišnje)
56
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Agencija za nekretnine DVA ZVONA 1963

Registarski broj

1472

Lokacija

Novi Sad

Centar

Kvadratura

16m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Slične nekretnine

Stan in Centar

Prodaja, trosoban stan, 62m², Centar, Novi Sad

231,125 €

Centar

3 sobe 0 62
Prodaja, trosoban stan, 62m², Centar, Novi Sad
Stan in Centar

Prodaja, trosoban stan, 62m², Centar, Novi Sad