339,900 €
  • Prodaja, četvorosoban stan, 144m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, četvorosoban stan, 144m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, četvorosoban stan, 144m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, četvorosoban stan, 144m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, četvorosoban stan, 144m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, četvorosoban stan, 144m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, četvorosoban stan, 144m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, četvorosoban stan, 144m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, četvorosoban stan, 144m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, četvorosoban stan, 144m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, četvorosoban stan, 144m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, četvorosoban stan, 144m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Prodaja, četvorosoban stan, 144m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Prodaja, četvorosoban stan, 144m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Prodaja, četvorosoban stan, 144m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
  • Prodaja, četvorosoban stan, 144m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 16
  • Prodaja, četvorosoban stan, 144m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 17
  • Prodaja, četvorosoban stan, 144m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 18
  • Prodaja, četvorosoban stan, 144m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 19
  • Prodaja, četvorosoban stan, 144m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 20
339,900 € (2,360 €/m²)
144 m²
4 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, četvorosoban stan, 144m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije

Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Novi Sad, Liman III, ulica Narodnog fronta. Renoviran, uknjižen četvoroiposoban stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje u neposrednoj blizini stambeno poslovnog kompleksa Park City, Limanskog parka, doma zdravlja, škole, vrtića... Ovaj lep svetao stambeni prostor čini dnevni boravak sa kuhinjom, četiri spavaće sobe, kupatilo, odvojen toalet, dve terase i dva francuska balkona. Pozicioniran na VII spratu stambene zgrade sa liftom. Dvostrano orijentisan. Useljiv po dogovoru. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)

Detalji o nekretnini

ID oglasa
529904
Objavljeno
05.03.2026
Ažuriran
19.03.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

144m²

Sobe

4

Kupatila

2

Sprat

7. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2360.42 €

Učešće 67,980 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,648 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
271,920 €
Učešće
67,980 €
Ukupna kamata
123,548 €
Ukupno plaćanje
395,468 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene četvorosobnih stanova - Novi Sad Sve Podlokacije

Liman 3
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 30.58% niža od prosečne cene četverosobnog stana na lokaciji Liman 3

Prosečna cena: 3400.00 €/m²

Ova nekretnina je 9.42% veća od prosečne veličine četverosobnog stana na lokaciji Liman 3

Prosečna veličina: 132 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Vinson doo Novi Sad

Registarski broj

1085

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Liman 3

Kvadratura

144m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Vinson doo Novi Sad

Slične nekretnine

Stan in Liman 3

Prodaja, dvosoban stan, 52m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije

168,000 €

Liman 3

2 sobe 0 52
Stan in Liman 3

Prodaja, trosoban stan, 78m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije

293,550 €

Liman 3

3 sobe 0 78
Stan in Liman 3

Prodaja, trosoban stan, 105m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije

448,050 €

Liman 3

3 sobe 1 kupatilo 105
Stan in Liman 3

Prodaja, četvorosoban stan, 150m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije

540,750 €

Liman 3

4 sobe 0 150
Stan in Liman 3

Prodaja, četvorosoban stan, 116m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije

418,000 €

Liman 3

4 sobe 0 116
Stan in Liman 3

435,000 €

Liman 3

3 sobe 0 105
Stan in Liman 3

339,900 €

Liman 3

4 sobe 0 144
Stan in Liman 3

285,000 €

Liman 3

3 sobe 0 78
Stan in Liman 3

Prodaja, četvorosoban stan, 100m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije

340,000 €

Liman 3

4 sobe 0 100
Stan in Liman 3

Prodaja, dvosoban stan, 105m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije

448,000 €

Liman 3

2 sobe 2 kupatila 105