23,200 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 32m², Petrovaradin, Novi Sad - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 32m², Petrovaradin, Novi Sad - image 2
23,200 € (725 €/m²)
32 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 32m², Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin, Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Prodajemo jednosoban, dvorišni stan  od 32m2 kod okretnice u Petrovaradinu.
Ima svoj sat za vodu i struju. Gas je ispred kuće. 
 Cena fiksna.
Informacije na broj telefona: 06*/****-***, Irena.
www.status-nekretnine.com A57 - 21809.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
526844
Objavljeno
25.02.2026
Ažuriran
27.02.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

32m²

Sobe

1

Kupatila

0

Sprat

Pr

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 725.00 €

Učešće 4,640 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
112 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
18,560 €
Učešće
4,640 €
Ukupna kamata
8,433 €
Ukupno plaćanje
26,993 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene jednosobnih stanova - Petrovaradin

Petrovaradin
Novi Sad

Cena ove nekretnine je 72.9% niža od prosečne cene jednosobnog stana na lokaciji Petrovaradin

Prosečna cena: 2675.21 €/m²

Ova nekretnina je 8.49% manja od prosečne veličine jednosobnog stana na lokaciji Petrovaradin

Prosečna veličina: 35 m²

2,675 €
Prosečna godišnja cena
+17%
Trend cena (godišnje)
80
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Status Nekretnine

Registarski broj

182

Lokacija

Novi Sad

Petrovaradin

Kvadratura

32m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

SN

Status Nekretnine

Slične nekretnine

Kuća in Sremska Kamenica

Prodaja, kuća, 134m², Sremska Kamenica, Petrovaradin

398,000 €

Sremska Kamenica

3 sobe 0 134
Prodaja, kuća, 134m², Sremska Kamenica, Petrovaradin