234,700 €
  • Prodaja, četvorosoban stan, 74m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, četvorosoban stan, 74m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
234,700 € (3,172 €/m²)
74 m²
4 Soba

Prodaja, četvorosoban stan, 74m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije

Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Prodajemo 4.0 stan u NOVOM SADU, SALAJKA površine 74m2. Izuzetna funkcionalnost stana, tri odvojene spavaće sobe. Ovaj objekat je smešten u mirnoj ulici i odlično je povezan sa glavnim saobračajnicama. Svi potrebni sadržaji su u blizini stana, škola, vrtić, marketi kao i mnogi drugi sadržaji. Zgrada je vrhunskog kvaliteta i opreme, Renomiran investitor. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Cena stana je sa uračunatim pdv za kupce prvog stana. Odlična povezanost i sa ostalim delovima grada. Cena stana je sa agencijskom uslugom. Pozovite da pogledate.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
525821
Objavljeno
22.02.2026
Ažuriran
10.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

74m²

Sobe

4

Kupatila

0

Sprat

4. sprat

Broj terasa

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3171.62 €

Učešće 46,940 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,138 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
187,760 €
Učešće
46,940 €
Ukupna kamata
85,309 €
Ukupno plaćanje
273,069 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene četvorosobnih stanova - Salajka

Salajka
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 2.48% viša od prosečne cene četverosobnog stana na lokaciji Salajka

Prosečna cena: 3094.74 €/m²

Ova nekretnina je 21.69% manja od prosečne veličine četverosobnog stana na lokaciji Salajka

Prosečna veličina: 95 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

KLJUČ NEKRETNINE

Registarski broj

360

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Salajka

Kvadratura

74m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

KLJUČ NEKRETNINE

Slične nekretnine

Parking garaža in Salajka

Prodaja, parking/garaža, 13m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije

22,000 €

Salajka

13
Stan in Salajka

Prodaja, trosoban stan, 72m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije