93,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 36m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 36m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 36m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 36m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 36m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 36m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
93,000 € (2,583 €/m²)
36 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 36m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se nov, odmah useljiv jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji – Grbavica.

Stan se nalazi na 4. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom, u okviru nadogradnje na postojećoj zgradi. Površina stana iznosi 36,4 m², a prostor je funkcionalno i moderno organizovan, idealan kako za život, tako i kao investicija za izdavanje.

Nekretnina je potpuno nova, nekorišćena i spremna za useljenje. Grejanje je na struju, što omogućava kontrolu troškova i fleksibilnost. Stan se prodaje prazan, sa već uvedenim internet priključkom, što novom vlasniku ostavlja mogućnost da ga opremi po sopstvenom ukusu.

Zgrada poseduje urednu dokumentaciju – stan je uknjižen, a za objekat je dobijena upotrebna dozvola, što garantuje sigurnu i bezbednu kupovinu.

Lokacija na Grbavici pruža sve prednosti urbanog života: blizinu fakulteta, škola, prodavnica, kafića, gradskog prevoza i svih važnih sadržaja.

???? Idealna prilika za mlade parove, samce ili kao investicija za rentiranje
.
Zakažite razgledanje u terminu kada Vama najviše odgovara!
06*/****-*** 555 ,
06*/****-*** 999
Dostupni smo Vam non stop!
24 / 7 / 365
i subotom i nedeljom i praznicima!

Detalji o nekretnini

ID oglasa
518449
Objavljeno
03.02.2026
Ažuriran
14.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

36m²

Sobe

1

Kupatila

0

Sprat

4. sprat

Broj terasa

1

Kreditni kalkulator