272,950 €
272,950 € (2,459 €/m²)
111 m²
4 Soba

Prodaja, četvorosoban stan, 111m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

Telep, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se 4.0 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 111m2. Stan je Penthouse. Stan je odličnog rasproreda, tri terase, dva mokra čvora, dvoetažni koncept stanovanja. Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Svi potrebni sadržaji su u blizini, osnovna škola, marketi, mnoge prodavnice. Vrhunska povezanost sa ostalim delovima grada. Moderan i nov objekat sa svega nekoliko stambenih jedinica. Vrhunska oprema u stanu. Pozovite da pogledate.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
515142
Objavljeno
24.01.2026
Ažuriran
04.03.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

111m²

Sobe

4

Kupatila

0

Sprat

2. sprat

Broj terasa

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2459.01 €

Učešće 54,590 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,323 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
218,360 €
Učešće
54,590 €
Ukupna kamata
99,212 €
Ukupno plaćanje
317,572 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene četvorosobnih stanova - Telep

Telep
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 7.45% niža od prosečne cene četverosobnog stana na lokaciji Telep

Prosečna cena: 2657.03 €/m²

Ova nekretnina je 17.8% veća od prosečne veličine četverosobnog stana na lokaciji Telep

Prosečna veličina: 94 m²

2,657 €
Prosečna godišnja cena
+10%
Trend cena (godišnje)
112
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

KLJUČ NEKRETNINE

Registarski broj

360

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Telep

Kvadratura

111m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

KLJUČ NEKRETNINE

Slične nekretnine

Stan in Telep

Prodaja, jednosoban stan, 40m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

136,790 €

Telep

1 soba 0 40