77,250 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 31m², Novo naselje, Novi Sad - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 31m², Novo naselje, Novi Sad - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 31m², Novo naselje, Novi Sad - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 31m², Novo naselje, Novi Sad - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 31m², Novo naselje, Novi Sad - image 5
77,250 € (2,492 €/m²)
31 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 31m², Novo naselje, Novi Sad

Novo naselje, Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Prodaja stanova Novi Sad – odlična prilika! Prodajem jednosoban stan na Bistrici, u mirnom delu Tozinog sokaka. Stan površine 31 m², funkcionalnog rasporeda sa odvojenom sobom, nalazi se u potkrovlju zgrade sa liftom i obezbeđenim parking mestom.

Stan je uknjižen, bez ikakvih tereta. Idealna nekretnina za one koji traže miran kraj, dobru povezanost sa svim delovima grada i blizinu prodavnica, škole i javnog prevoza.

Bistrica je uvek tražena zbog svoje praktičnosti, odlične infrastrukture i prijatnog okruženja za život ili investiciju.

Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja.
Kompas Nekretnine – vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
507653
Objavljeno
29.12.2025
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

31m²

Sobe

1

Kupatila

0

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2491.94 €

Učešće 15,450 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
374 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
61,800 €
Učešće
15,450 €
Ukupna kamata
28,079 €
Ukupno plaćanje
89,879 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene jednosobnih stanova - Novo naselje

Novo naselje
Novi Sad

Cena ove nekretnine je 8.13% niža od prosečne cene jednosobnog stana na lokaciji Novo naselje

Prosečna cena: 2712.57 €/m²

Ova nekretnina je 21.84% manja od prosečne veličine jednosobnog stana na lokaciji Novo naselje

Prosečna veličina: 40 m²

2,713 €
Prosečna godišnja cena
+8%
Trend cena (godišnje)
138
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Kompas Nekretnine

Registarski broj

1596

Lokacija

Novi Sad

Novo naselje

Kvadratura

31m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Kompas Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Novo naselje

Prodaja, jednosoban stan, 37m², Novo naselje, Novi Sad

128,750 €

Novo naselje

1 soba 0 37
Prodaja, jednosoban stan, 37m², Novo naselje, Novi Sad