138,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Novo naselje, Novi Sad - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Novo naselje, Novi Sad - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Novo naselje, Novi Sad - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Novo naselje, Novi Sad - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Novo naselje, Novi Sad - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Novo naselje, Novi Sad - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Novo naselje, Novi Sad - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Novo naselje, Novi Sad - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Novo naselje, Novi Sad - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Novo naselje, Novi Sad - image 10
138,000 € (2,875 €/m²)
48 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Novo naselje, Novi Sad

Novo naselje, Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju jednoiposoban stan 48m2, na drugom spratu u zgradi sa liftom u ulici Stevana Hristića, Novo Naselje.
Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba sa izlazom na terasu i kupatilo.
Stan je kompletno renoviran i prodaje se opremljen nameštajem i tehnikom. Prostorija (ostava) koja pripada stanu se nalazi ispred ulaznih vrata.
Zgrada je dobro održavana, okružena zelenilom, slobodnim parking prostorom, u blizini svih sadržaja neophodnih za život.
Na cenu se dodaje posrednička naknada 3%.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
499949
Objavljeno
06.12.2025
Ažuriran
21.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

48m²

Sobe

1

Kupatila

0

Sprat

2. sprat

Broj terasa

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2875.00 €

Učešće 27,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
669 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
110,400 €
Učešće
27,600 €
Ukupna kamata
50,161 €
Ukupno plaćanje
160,561 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene jednosobnih stanova - Novo naselje

Novo naselje
Novi Sad

Cena ove nekretnine je 6.3% viša od prosečne cene jednosobnog stana na lokaciji Novo naselje

Prosečna cena: 2704.71 €/m²

Ova nekretnina je 21.33% veća od prosečne veličine jednosobnog stana na lokaciji Novo naselje

Prosečna veličina: 40 m²

2,705 €
Prosečna godišnja cena
+8%
Trend cena (godišnje)
167
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

SALGOR NEKRETNINE

Registarski broj

1639

Lokacija

Novi Sad

Novo naselje

Kvadratura

48m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

SALGOR NEKRETNINE

Slične nekretnine

Stan in Novo naselje

Prodaja, dvosoban stan, 76m², Novo naselje, Novi Sad

212,180 €

Novo naselje

2 sobe 0 76
Prodaja, dvosoban stan, 76m², Novo naselje, Novi Sad