355,000 €
  • Prodaja, četvorosoban stan, 96m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, četvorosoban stan, 96m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, četvorosoban stan, 96m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, četvorosoban stan, 96m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, četvorosoban stan, 96m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, četvorosoban stan, 96m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, četvorosoban stan, 96m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, četvorosoban stan, 96m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, četvorosoban stan, 96m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, četvorosoban stan, 96m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, četvorosoban stan, 96m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, četvorosoban stan, 96m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Prodaja, četvorosoban stan, 96m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Prodaja, četvorosoban stan, 96m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Prodaja, četvorosoban stan, 96m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
  • Prodaja, četvorosoban stan, 96m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 16
  • Prodaja, četvorosoban stan, 96m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 17
  • Prodaja, četvorosoban stan, 96m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 18
355,000 € (3,698 €/m²)
96 m²
4 Soba

Prodaja, četvorosoban stan, 96m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Grbavica -Danila KIša -Extra duplex 96 m2-Četvorosoban, blizu Bulevara Oslobođenja
Jedna od najkvalitenijih zgrada na Grbavici.
Stan se nalazi u dvorišnom krilu zgrade, tako da je zaštićen od buke.
Stan je po strukturi četvorosoban, dole ima veliki dnevni boravak, odvojena kuhinja, trpezarija,spavaća soba, kupatilo sa ležečom kadom, odvojeni toalet, tertasa.
gore se nalaze 3 spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom.
u dvorišnom delu zgrade postoji i Parking mesto na korišćenje.
Kontakt: Dančo 06*/****-*** lic. br.322
ili na:www.status-nekretnine.com A57-21030
STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA
POD RED. BR.182

Detalji o nekretnini

ID oglasa
492096
Objavljeno
14.11.2025
Ažuriran
30.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

96m²

Sobe

4

Kupatila

0

Sprat

4. sprat

Broj terasa

1

Godina izgradnje

2007

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3697.92 €

Učešće 71,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,721 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
284,000 €
Učešće
71,000 €
Ukupna kamata
129,036 €
Ukupno plaćanje
413,036 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene četvorosobnih stanova - Grbavica

Grbavica
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 25.6% viša od prosečne cene četverosobnog stana na lokaciji Grbavica

Prosečna cena: 2944.25 €/m²

Ova nekretnina je 5.88% manja od prosečne veličine četverosobnog stana na lokaciji Grbavica

Prosečna veličina: 102 m²

2,944 €
Prosečna godišnja cena
+6%
Trend cena (godišnje)
183
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Status Nekretnine

Registarski broj

182

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Grbavica

Kvadratura

96m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

SN

Status Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Grbavica

Prodaja, stan, 24m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

77,800 €

Grbavica

1 kupatilo 24