82,400 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 31m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 31m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 31m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 31m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 31m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 31m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
82,400 € (2,658 €/m²)
31 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 31m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Prodajemo u Novom Sadu na Grbavici Uknjižen Jednoiposoban stan 31 m2 na TOP LOKACIJI...Stan se nalazi u visokom suterenu zgrade,dvorišne orijentacije,svetao je i funkcionalan ima odvojenu spavaću sobu,predsoblje,kuhinju i mokri čvor...grejanje je centralno...OBAVEZNO POGLEDAJTE...
više informacija na tel. 06*/****-***...Mišo Licenca broj 2465
ili na www.status-nekretnine.com A57-21696
(STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

Detalji o nekretnini

ID oglasa
411554
Objavljeno
19.06.2025
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

31m²

Sobe

1

Kupatila

N/A

Sprat

Su

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2658.06 €

Učešće 16,480 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
399 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
65,920 €
Učešće
16,480 €
Ukupna kamata
29,951 €
Ukupno plaćanje
95,871 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene jednosobnih stanova - Grbavica

Grbavica
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 13.56% niža od prosečne cene jednosobnog stana na lokaciji Grbavica

Prosečna cena: 3075.21 €/m²

Ova nekretnina je 9.96% manja od prosečne veličine jednosobnog stana na lokaciji Grbavica

Prosečna veličina: 34 m²

3,075 €
Prosečna godišnja cena
+1%
Trend cena (godišnje)
329
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Status Nekretnine

Registarski broj

182

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Grbavica

Kvadratura

31m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

SN

Status Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Grbavica

Prodaja, stan, 28m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

106,000 €

Grbavica

1 kupatilo 28
Prodaja, stan, 28m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije