59,000 €
  • Prodaja, garsonjera, 19m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, garsonjera, 19m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, garsonjera, 19m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, garsonjera, 19m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, garsonjera, 19m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, garsonjera, 19m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, garsonjera, 19m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, garsonjera, 19m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, garsonjera, 19m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, garsonjera, 19m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, garsonjera, 19m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, garsonjera, 19m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Prodaja, garsonjera, 19m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Prodaja, garsonjera, 19m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Prodaja, garsonjera, 19m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
  • Prodaja, garsonjera, 19m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 16
  • Prodaja, garsonjera, 19m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 17
  • Prodaja, garsonjera, 19m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 18
  • Prodaja, garsonjera, 19m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 19
  • Prodaja, garsonjera, 19m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 20
  • Prodaja, garsonjera, 19m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 21
  • Prodaja, garsonjera, 19m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 22
59,000 € (3,105 €/m²)
19 m²

Prodaja, garsonjera, 19m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

Telep, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se odlična nameštena garsonjera sa parking mestom na Telepu.Garsonjera je potpuno nameštena i opremljena,nalazi se u prizemlju ima 20m2.Ispred se nalazi parking mesto 16m2.Grejanje na iverter klimu,troškovi stanovanja veoma niski.Trenutno se u stanu nalazi podstanar kirija je 240e,tako da može da se kupi i kao investicija.
Garsonjera je za svaku preporuku,vredi pogledati!
Za sve dodatne informacije,kontakt telefon , ***** Nikola Ljuboja-reg.posrednika 1405, br.licence 3904 agencija N nekretnine.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
408466
Objavljeno
19.06.2025
Ažuriran
12.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

19m²

Sobe

0

Kupatila

0

Sprat

Pr

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3105.26 €

Učešće 11,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
286 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
47,200 €
Učešće
11,800 €
Ukupna kamata
21,445 €
Ukupno plaćanje
68,645 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene stanova - Telep

Telep
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 14.94% viša od prosečne cene garsonjere stana na lokaciji Telep

Prosečna cena: 2701.58 €/m²

Ova nekretnina je 35.22% manja od prosečne veličine garsonjere stana na lokaciji Telep

Prosečna veličina: 29 m²

2,702 €
Prosečna godišnja cena
+1%
Trend cena (godišnje)
332
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

N NEKRETNINE

Registarski broj

1405

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Telep

Kvadratura

19m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

N NEKRETNINE

Slične nekretnine

Stan in Telep

Prodaja, jednosoban stan, 40m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

136,790 €

Telep

1 soba 0 40
Stan in Telep