150,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 38m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 38m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 38m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 38m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 38m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 38m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 38m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 38m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 38m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 38m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 10
150,000 € (3,947 €/m²)
38 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 38m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad

Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se jednoiposoban stan u papirima 38 m2 u stvarnosti 40 m2, prvi sprat odvojena kuhinja i trpezarija kompletno renoviran pre dve godine nove stvari kupljene kada je renoviran prodaje se komplet sa stvarima. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudi........................STAMENKOVIĆ NEKRETNINE -NOVI SAD , Upisan U Reg. Pos. Broj 1170

Detalji o nekretnini

ID oglasa
228164
Objavljeno
19.03.2024
Ažuriran
04.03.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

38m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

1. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3947.37 €

Učešće 30,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
727 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
120,000 €
Učešće
30,000 €
Ukupna kamata
54,522 €
Ukupno plaćanje
174,522 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene jednosobnih stanova - Novi Sad Sve Podlokacije

Novi Sad Sve Podlokacije
Novi Sad

Cena ove nekretnine je 34.54% viša od prosečne cene jednosobnog stana na lokaciji Novi Sad Sve Podlokacije

Prosečna cena: 2933.99 €/m²

Ova nekretnina je 2.45% veća od prosečne veličine jednosobnog stana na lokaciji Novi Sad Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 37 m²

2,934 €
Prosečna godišnja cena
+9%
Trend cena (godišnje)
785
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Stamenković Nekretnine

Registarski broj

1170

Lokacija

Novi Sad

Novi Sad Sve Podlokacije

Kvadratura

38m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Stamenković Nekretnine

Slične nekretnine

Kuća in Rakovac

Prodaja, kuća, 120m², Rakovac, Novi Sad Sve Podlokacije

115,000 €

Rakovac