110,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Pantelej, Niš - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Pantelej, Niš - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Pantelej, Niš - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Pantelej, Niš - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Pantelej, Niš - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Pantelej, Niš - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Pantelej, Niš - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Pantelej, Niš - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Pantelej, Niš - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Pantelej, Niš - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Pantelej, Niš - image 11
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Pantelej, Niš - image 12
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Pantelej, Niš - image 13
110,000 € (2,444 €/m²)
45 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Pantelej, Niš

Pantelej, Niš Srbija

Opis nekretnine

Niš, Pantelej - U Studeničkoj ulici prodaje se 1.5 stan, 45m2 + terasa 3m2. na 3. spratu od ukupno 4 spratova u zgradi bez lifta. Zgrada je novije gradnje. Stan poseduje dnevni boravak sa trpezarijskim i kuhinjiskim delom, odvojenu spavaću sobu, kupatilo i ulazni hodnik koji povezuje sve prostorije, Iz spavaće i dnevne sobe se izlazi na terasu. Grejanje je na struju (TA peć). Stan poseduje klimu, podrumsku prostoriju i parking mesto. Stan se prodaje kompletno namešten, bez ikakvih dodatnih ulaganja od strane novog vlasnika. Stan je uknjižen, privatna svojina 1/1 i mođe da se prometuje putem stambenog kredita. Cena stana: 110.000eur.
Kontakt za više informacija: 06*/****-***.

Agencija Leonidas nekretnine upisana je u Registar posrednika pod brojem 1599.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560908
Objavljeno
24.05.2026
Ažuriran
24.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

45m²

Sobe

1

Kupatila

0

Sprat

3. sprat

Broj terasa

1

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2444.44 €

Učešće 22,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
533 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
88,000 €
Učešće
22,000 €
Ukupna kamata
39,983 €
Ukupno plaćanje
127,983 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene jednosobnih stanova - Pantelej

Pantelej
Niš

Cena ove nekretnine je 22.95% viša od prosečne cene jednosobnog stana na lokaciji Pantelej

Prosečna cena: 1988.16 €/m²

Ova nekretnina je 2.58% veća od prosečne veličine jednosobnog stana na lokaciji Pantelej

Prosečna veličina: 44 m²

1,988 €
Prosečna godišnja cena
+10%
Trend cena (godišnje)
10
Sati na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Leonidas nekretnine

Registarski broj

1599

Lokacija

Niš

Pantelej

Kvadratura

45m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Leonidas nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Pantelej

Prodaja, četvorosoban stan, 108m², Pantelej, Niš

175,000 €

Pantelej

4 sobe 0 108
Prodaja, četvorosoban stan, 108m², Pantelej, Niš
Stan in Pantelej

Prodaja, stan, 33m², Pantelej, Niš