105,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 50m², Pantelej, Niš - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 50m², Pantelej, Niš - image 2
105,000 € (2,100 €/m²)
50 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 50m², Pantelej, Niš

Pantelej, Niš Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u novogradnji, površine 50.9m², na izuzetnoj lokaciji između Somborskog bulevara i Pantelejske crkve.

Stan je odlično organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open space koncept), odvojene spavaće sobe, kupatila i lođe. Raspored je maksimalno iskorišćen, bez suvišnih prolaza, što prostoru daje dodatni osećaj komfora.

Dnevni boravak je svetao i komforan, idealan za svakodnevni život i boravak, dok spavaća soba pruža privatnost i mir. Lođa dodatno obogaćuje prostor i pruža mogućnost za opuštanje.

Stan se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja – prodavnica, škole, vrtića, gradskog prevoza i ostale infrastrukture, što ga čini idealnim kako za život, tako i kao investiciju za izdavanje.

Odličan izbor za parove, pojedince ili kao sigurna investicija.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
551710
Objavljeno
29.04.2026
Ažuriran
29.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

50m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

1. sprat

Broj terasa

1

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2100.00 €

Učešće 21,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
509 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
84,000 €
Učešće
21,000 €
Ukupna kamata
38,166 €
Ukupno plaćanje
122,166 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene dvosobnih stanova - Pantelej

Pantelej
Niš

Cena ove nekretnine je 9.5% viša od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Pantelej

Prosečna cena: 1917.84 €/m²

Ova nekretnina je 16.46% manja od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Pantelej

Prosečna veličina: 60 m²

1,918 €
Prosečna godišnja cena
+8%
Trend cena (godišnje)
20
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Kompas Nekretnine

Registarski broj

1596

Lokacija

Niš

Pantelej

Kvadratura

50m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Kompas Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Pantelej

Prodaja, dvosoban stan, 45m², Pantelej, Niš

110,000 €

Pantelej

2 sobe 0 45
Prodaja, dvosoban stan, 45m², Pantelej, Niš
Stan in Pantelej

Prodaja, trosoban stan, 113m², Pantelej, Niš