179,000 €
  • Prodaja, četvorosoban stan, 112m², Medijana, Niš - image 1
  • Prodaja, četvorosoban stan, 112m², Medijana, Niš - image 2
  • Prodaja, četvorosoban stan, 112m², Medijana, Niš - image 3
  • Prodaja, četvorosoban stan, 112m², Medijana, Niš - image 4
  • Prodaja, četvorosoban stan, 112m², Medijana, Niš - image 5
  • Prodaja, četvorosoban stan, 112m², Medijana, Niš - image 6
  • Prodaja, četvorosoban stan, 112m², Medijana, Niš - image 7
  • Prodaja, četvorosoban stan, 112m², Medijana, Niš - image 8
  • Prodaja, četvorosoban stan, 112m², Medijana, Niš - image 9
  • Prodaja, četvorosoban stan, 112m², Medijana, Niš - image 10
  • Prodaja, četvorosoban stan, 112m², Medijana, Niš - image 11
  • Prodaja, četvorosoban stan, 112m², Medijana, Niš - image 12
179,000 € (1,598 €/m²)
112 m²
4 Soba

Prodaja, četvorosoban stan, 112m², Medijana, Niš

Medijana, Niš Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju četvorosoban stan u kvalitetnoj novogradnji manje porodicne stambene zgrade, u blizini Lidla i DIS-a. Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 4 sprata.

Struktura stana:
-hodnik
-prostrana dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom
-tri spavaće sobe
-dve ogromne terase

Stan ima odlucan i funkcionalan raspored, terase imaju izlaz na dnevnu sobu i 2 spavace sobe. Grejanje je na struju, sa dodatnim žičanim ojačanjem za norveške radijatore u spavacim sobama. Poseduje kvalitetnu pvc stolariju i keramiku prve klase. Stan je odmah useljiv, sa urednom dokumentacijom i čistim vlasništvom. Moguća je kupovina putem stambenog kredita.
Parking mesto obezbeđeno uz stan.

Agencijska provizija u skladu sa opstim uslovima poslovanja
Kompas nekretnine- vas ppuzdan partner u prodaji i kupovini nekretnina

Detalji o nekretnini

ID oglasa
547971
Objavljeno
19.04.2026
Ažuriran
19.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

112m²

Sobe

4

Kupatila

0

Sprat

3. sprat

Broj terasa

1

Godina izgradnje

2024

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1598.21 €

Učešće 35,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
868 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
143,200 €
Učešće
35,800 €
Ukupna kamata
65,063 €
Ukupno plaćanje
208,263 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene četvorosobnih stanova - Medijana

Medijana
Niš

Cena ove nekretnine je 23.11% niža od prosečne cene četverosobnog stana na lokaciji Medijana

Prosečna cena: 2078.55 €/m²

Ova nekretnina je 14.4% veća od prosečne veličine četverosobnog stana na lokaciji Medijana

Prosečna veličina: 98 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Kompas Nekretnine

Registarski broj

1596

Lokacija

Niš

Medijana

Kvadratura

112m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Kompas Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Medijana

Prodaja, trosoban stan, 88m², Medijana, Niš

220,000 €

Medijana

3 sobe 1 kupatilo 88
Prodaja, trosoban stan, 88m², Medijana, Niš
Stan in Medijana

Prodaja, dvosoban stan, 64m², Medijana, Niš