83,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Niš, Srbija - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Niš, Srbija - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Niš, Srbija - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Niš, Srbija - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Niš, Srbija - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Niš, Srbija - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Niš, Srbija - image 7
83,000 € (1,729 €/m²)
48 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Niš, Srbija

Niš, Srbija

Opis nekretnine

Remax vam nudi kompletno renoviran i opremljen stan u mirnom delu grada, u blizini Niškog kulturnog centra. Stan se nalazi na visokom prizemlju stambene zgrade od pet spratova. Po strukturi je dvosoban, uknjižene površine 48m2. Sastoji se iz ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i ostave. Spoljna stolarija je PVC (trostruko staklo), podovi su obloženi patketom i keramikom, grejanje je na inverter klimu. Stan je nedavno kompletno renoviran, zamenjene su sve instalacije u stanu (vodovodna, kanalizaciona i elektro). Sav nameštaj u stanu je poznatog brenda "Simpo", dok je sva tehnika renomiranih svetskih proizvođača ( sve je u garanciji). Stan ima i pripadajući podrum koji je površine oko 12m2. Prodaje se isključivo sa stvarima.

Stan je uknjižen kao svojina 1/1, zgrada je sa upotrebnom dozvolom i može da se prometuje putem stambenog kredita.

Za sve dodatne informacije možete pozvati na broj 06*/****-***

Detalji o nekretnini

ID oglasa
166623
Objavljeno
01.09.2023
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

48m²

Sobe

1

Kupatila

1

Parking

Da

Sadržaji

Opremljen

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1729.17 €

Učešće 16,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
402 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
66,400 €
Učešće
16,600 €
Ukupna kamata
30,169 €
Ukupno plaćanje
96,569 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene jednosobnih stanova - Niš

Niš
Srbija

Cena ove nekretnine je 16.77% niža od prosečne cene jednosobnog stana na lokaciji Niš

Prosečna cena: 2077.55 €/m²

Ova nekretnina je 14.86% veća od prosečne veličine jednosobnog stana na lokaciji Niš

Prosečna veličina: 42 m²

2,078 €
Prosečna godišnja cena
+9%
Trend cena (godišnje)
985
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

REMAX Living Style

Registarski broj

1106

Lokacija

Srbija

Niš

Kvadratura

48m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

REMAX Living Style

Slične nekretnine

Stan in Pantelej

Prodaja, dvosoban stan, 52m², Pantelej, Niš

125,000 €

Pantelej

2 sobe 0 52
Prodaja, dvosoban stan, 52m², Pantelej, Niš
Stan in Medijana

Prodaja, dvosoban stan, 40m², Medijana, Niš