55,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Tabane, Jagodina - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Tabane, Jagodina - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Tabane, Jagodina - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Tabane, Jagodina - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Tabane, Jagodina - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Tabane, Jagodina - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Tabane, Jagodina - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Tabane, Jagodina - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Tabane, Jagodina - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Tabane, Jagodina - image 10
55,000 € (1,310 €/m²)
42 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Tabane, Jagodina

Tabane, Jagodina Srbija

Opis nekretnine

U ponudi je izuzetno funkcionalan i potpuno renoviran stan površine 42 m², smešten na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom, idealnoj za sve koji žele prijatan i opušten ambijent za život.
Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade bez lifta i odlikuje se odličnim rasporedom prostorija. Sastoji se od svetlog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom u otvorenom konceptu, udobne spavaće sobe sa francuskim balkonom i kupatila.
Nekretnina je kompletno renovirana i prodaje se sa nameštajem i tehnikom, što budućem vlasniku omogućava useljenje bez dodatnih ulaganja.
Uz stan dolazi i pripadajući podrum, kao i obezbeđeno parking mesto, što predstavlja dodatnu pogodnost i praktičnost za svakodnevni život.
Ako tražite uredan, funkcionalan i odmah useljiv stan na mirnoj lokaciji sa dosta zelenila, ova nekretnina je odličan izbor.

064/8-/8-/8-222-441

Detalji o nekretnini

ID oglasa
558069
Objavljeno
16.05.2026
Ažuriran
16.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

42m²

Sobe

1

Kupatila

0

Sprat

3. sprat

Godina izgradnje

1970

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1309.52 €

Učešće 11,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
267 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
44,000 €
Učešće
11,000 €
Ukupna kamata
19,992 €
Ukupno plaćanje
63,992 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene jednosobnih stanova - Jagodina

Tabane
Jagodina

Cena ove nekretnine je 29.37% viša od prosečne cene jednosobnog stana na lokaciji Tabane

Prosečna cena: 1012.20 €/m²

Ova nekretnina je 4.56% veća od prosečne veličine jednosobnog stana na lokaciji Tabane

Prosečna veličina: 40 m²

Kvadratura

42m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

HN

Heroldo Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Tabane

Prodaja, jednosoban stan, 41m², Tabane, Jagodina

45,000 €

Tabane

1 soba 0 41
Prodaja, jednosoban stan, 41m², Tabane, Jagodina
Poslovni prostor in Tabane

Prodaja, poslovni prostor, 16m², Tabane, Jagodina

9,000 €

Tabane