Estitor

Jednosobni stanovi Jagodina

Pronađeno je 58 oglasa za upit Jednosobni stanovi Jagodina

Podaci su ažurirani 15.05.2026. u 20:50

Prodaja, jednosoban stan, 41m², Tabane, Jagodina
1/18

45,000 €

pre 0 dana

Prodaja, jednosoban stan, 41m², Tabane, Jagodina

Stan41Jednosoban0 kupatila

U mirnom delu naselja Tabane nalazi se funkcionalan i lepo uređen jednosoban stan površine 41 m², smešten u prizemlju stambene zgrade. Idealan izbor kako za život, tako i kao investicija za...

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Centar, Jagodina
1/15

60,000 €

pre 2 dana

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Centar, Jagodina

CentarJagodina
Stan42Jednosoban0 kupatila

Renoviran stan u centru Jagodine, uknjižen na 42 m² + terasa koja nije ušla u kvadraturu. Nalazi se na drugom spratu i orijentisan je ka istoku, pa ima prijatno jutarnje sunce. Stan je svetao i gleda...

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Centar, Jagodina
1/10

60,000 €

pre 6 dana

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Centar, Jagodina

CentarJagodina
Stan42Jednosoban0 kupatila

U ponudi je izuzetno atraktivan stan smešten u samom srcu grada, u jednoj od najpoznatijih i najtraženijih zgrada u Jagodini. Nekretnina predstavlja savršen spoj prestižne lokacije, funkcionalnog...

Jednosobni stanovi · Jagodina · 50m² · 1.067 €/m²
Cena nekretnine53.000
40.000500.000
Učešće 20%: 10.600
Kredit: 42.400
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mesečna rata
236 €/mj.
za kredit od 42.400 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, jednosoban stan, 45m², Centar, Jagodina
1/11

48,000 €

pre 9 dana

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Centar, Jagodina

CentarJagodina
Stan45Jednosoban0 kupatila

Jednosoban stan u samom centru grada idealan kako za starije osobe tako i za porodicu. U blizini su bolnica, pijaca, veliki marketi, škole... Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, jedne spavaće...

Prodaja, jednosoban stan, 39m², Centar, Jagodina
1/13

63,000 €

pre 12 dana

Prodaja, jednosoban stan, 39m², Centar, Jagodina

CentarJagodina
Stan39Jednosoban0 kupatila

Kompletno renoviran stan u prizemlju, površine 39 m², nalazi se u samom centru Jagodine. Stan je uređen tako da su zamenjeni kupatilo, podovi i stolarija, pa budući vlasnik ima samo trošak opremanja....

Prodaja, jednosoban stan, 39m², Centar, Jagodina
1/14

62,500 €

pre 15 dana

Prodaja, jednosoban stan, 39m², Centar, Jagodina

CentarJagodina
Stan39Jednosoban0 kupatila

Prodaja stana u centru grada – odlična prilika! U ponudi je funkcionalan i potpuno renoviran stan u samom centru grada, smešten u prizemlju – savršen izbor kako za udoban život, tako i za poslovni...

Prodaja, jednosoban stan, 27m², Centar, Jagodina
1/13

34,000 €

pre 15 dana

Prodaja, jednosoban stan, 27m², Centar, Jagodina

CentarJagodina
Stan27Jednosoban0 kupatila

Na prodjau stan jednosoban u centru grada Stan se nalazi na petom spratu , sastoji se od hodnika iz kog se ulazi u dnevni boravak koji je ujedno i spavaća soba . Sledeća prostorija desno je kuhinja...

Prodaja, jednosoban stan, 35m², Aqua park, Jagodina
1/17
Novogradnja