52,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 30m², Centar, Jagodina - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 30m², Centar, Jagodina - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 30m², Centar, Jagodina - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 30m², Centar, Jagodina - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 30m², Centar, Jagodina - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 30m², Centar, Jagodina - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 30m², Centar, Jagodina - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 30m², Centar, Jagodina - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 30m², Centar, Jagodina - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 30m², Centar, Jagodina - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 30m², Centar, Jagodina - image 11
  • Prodaja, jednosoban stan, 30m², Centar, Jagodina - image 12
  • Prodaja, jednosoban stan, 30m², Centar, Jagodina - image 13
52,000 € (1,733 €/m²)
30 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 30m², Centar, Jagodina

Centar, Jagodina Srbija

Opis nekretnine

U ponudi je moderan stan u centru Jagodine, u kvalitetno izvedenoj zgradi na 6. spratu od ukupno 9. Površina stana iznosi 30,64 m², a raspored je funkcionalan i prilagođen savremenom načinu života.

Objekat se izdvaja kao jedna od najkvalitetnijih novogradnji u gradu, sa naglaskom na vrhunski standard gradnje i uredno održavanje. Stan je useljiv, a kupac je prvi koji će ga koristiti, što dodatno doprinosi osećaju novog i neukorišćenog prostora.

Lokacija u centru grada obezbeđuje odličnu dostupnost svih važnih sadržaja, dok sama zgrada pruža utisak modernog i lepog stanovanja. Idealna prilika za kupovinu kvalitetnog stana u Jagodini.
06*/****-***
06*/****-***

Detalji o nekretnini

ID oglasa
549838
Objavljeno
25.04.2026
Ažuriran
03.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

30m²

Sobe

1

Kupatila

0

Sprat

6. sprat

Godina izgradnje

2025

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1733.33 €

Učešće 10,400 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
252 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
41,600 €
Učešće
10,400 €
Ukupna kamata
18,901 €
Ukupno plaćanje
60,501 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene jednosobnih stanova - Centar

Centar
Jagodina

Cena ove nekretnine je 25.27% viša od prosečne cene jednosobnog stana na lokaciji Centar

Prosečna cena: 1383.70 €/m²

Ova nekretnina je 30.73% manja od prosečne veličine jednosobnog stana na lokaciji Centar

Prosečna veličina: 43 m²

1,384 €
Prosečna godišnja cena
+3%
Trend cena (godišnje)
20

Kvadratura

30m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

HN

Heroldo Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Centar, Jagodina

60,000 €

Centar

1 soba 0 42
Prodaja, jednosoban stan, 42m², Centar, Jagodina
Kuća in Centar

Prodaja, kuća, 240m², Centar, Jagodina