66,420 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 49m², Centar, Jagodina - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 49m², Centar, Jagodina - image 2
66,420 € (1,356 €/m²)
49 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 49m², Centar, Jagodina

Centar, Jagodina Srbija

Opis nekretnine

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA – POVRAĆAJ PDV-a!

Tražite savršeno mesto za život ili sigurnu investiciju?
Predstavljamo vam modernu zgradu u izgradnji, na izuzetnoj lokaciji – blizu centra, a ipak uvučena od buke i gužve, idealna za mir, komfor i kvalitetan život.

Strukturu stana čine:
-predsoblje
-kupatilo
-dnevni boravak
-terasa
-spavaća soba;

Ukupna površina stana je 49,2 m2.

Cena po kvadratnom metru iznosi 1.350 € sa PDV-om..

Trenutno dostupni stanovi nalaze se na drugom, trećem i četvrtom spratu.

GLAVNE PREDNOSTI:

✔ Povraćaj PDV-a – ogromna ušteda za kupce!

✔ Sopstveni gasni kotao – maksimalna kontrola i niska cena grejanja

✔ Savremena zgrada od 5 spratova

✔ Parking ispred zgrade – uvek siguran i dostupan prostor

✔ Vrhuska lokacija – blizina centra, prodavnica, prevoza, a ipak zaklonjeno i mirno

✔ U izgradnji, mogućnost biranja strukture i rasporeda

✔ Rok završetka: 2027. godina

Investirajte pametno – izaberite dom u kojem se luksuz, funkcionalnost i praktičnost spajaju u idealnu celinu.
Broj stanova je ograničen – rezervišite svoj na vreme!

Zakažite razgledanje u terminu kada Vama najviše odgovara!
06*/****-*** 999,
06*/****-*** 999
Dostupni smo Vam non stop!
24 / 7 / 365
i subotom i nedeljom i praznicima!

Detalji o nekretnini

ID oglasa
499349
Objavljeno
05.12.2025
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

49m²

Sobe

1

Kupatila

N/A

Broj terasa

1

Godina izgradnje