143,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Železnik, Beograd - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Železnik, Beograd - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Železnik, Beograd - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Železnik, Beograd - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Železnik, Beograd - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Železnik, Beograd - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Železnik, Beograd - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Železnik, Beograd - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Železnik, Beograd - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Železnik, Beograd - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Železnik, Beograd - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Železnik, Beograd - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Železnik, Beograd - image 13
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Železnik, Beograd - image 14
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Železnik, Beograd - image 15
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Železnik, Beograd - image 16
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Železnik, Beograd - image 17
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Železnik, Beograd - image 18
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Železnik, Beograd - image 19
143,000 € (2,424 €/m²)
59 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 59m², Železnik, Beograd

Železnik, Beograd Srbija

Opis nekretnine

- Uknjižen 1/1.

- Čista i uredna dokumentacija.

- Moguća kupovina na kredit.

- Korisna površina 53 m2.

.

- Stan izuzetnih karakteristika.

- Kompletno renoviran.

- Poseduje unutrašnju izolaciju (kamena vuna).

- Kvalitetni materijali i oprema.

- Bez ikakvih ulaganja.

.

- Odličan raspored.

- Bez prolaznih prostorija.

- Prostran ulazni hodnik.

- Izdvojena kuhinja sa trpezarijom.

- Komforna zastakljena lođa (6 m2).

.

- Dobra pozicioniranost (okrenut ka dvorištu).

- Kvalitetna gradnja.

- Vojna zgrada.

- Održavan ulaz.

- Parking ispred zgrade.

.

- Blizina prodavnica, apoteka i ostalih bitnih sadržaja.

- Gradski prevoz.

Topla preporuka!

Za više informacija pozvati.

Agencijska nadoknada iznosi 2%.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560620
Objavljeno
23.05.2026
Ažuriran
23.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

59m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sprat

3. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2423.73 €

Učešće 28,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
693 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
114,400 €
Učešće
28,600 €
Ukupna kamata
51,978 €
Ukupno plaćanje
166,378 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene dvosobnih stanova - Beograd

Železnik
Beograd

Cena ove nekretnine je 28.17% niža od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Beograd

Prosečna cena: 3374.44 €/m²

Ova nekretnina je 3.58% veća od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Beograd

Prosečna veličina: 57 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

ARTOPOLIS 369

Registarski broj

2104

Lokacija

Beograd

Železnik

Kvadratura

59m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

AN

ARTOPOLIS 369

Slične nekretnine

Stan in Železnik

Prodaja, stan, 134m², Železnik, Beograd

336,000 €

Železnik

5 soba 0 134
Prodaja, stan, 134m², Železnik, Beograd
Stan in Železnik

Prodaja, trosoban stan, 67m², Železnik, Beograd

146,900 €

Železnik

3 sobe 1 kupatilo 67
Prodaja, trosoban stan, 67m², Železnik, Beograd