289,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Stari Grad, Beograd - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Stari Grad, Beograd - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Stari Grad, Beograd - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Stari Grad, Beograd - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Stari Grad, Beograd - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Stari Grad, Beograd - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Stari Grad, Beograd - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Stari Grad, Beograd - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Stari Grad, Beograd - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Stari Grad, Beograd - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Stari Grad, Beograd - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Stari Grad, Beograd - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Stari Grad, Beograd - image 13
289,000 € (4,738 €/m²)
61 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 61m², Stari Grad, Beograd

Stari Grad, Beograd Srbija

Opis nekretnine

U ponudi je funkcionalan, klasičan dvosoban stan sa malim troškovima. Nalazi se na V spratu zgrade sa liftom kod Prve beogradske gimnazije i ima parking u dvorištu. Stan ima dve terase i odvojenu kuhinju i trpezariju, svetao je, dvostran i renoviran je pre nekoliko godina. Grejna površina je 61 m², a mereno ima 68 m². Grejanje je trenutno na TA i kaljevu peć, a stan se može priključiti na centralno grejanje. Uknjižen je, odmah useljiv i ne zahteva ulaganja.

Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene.
Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju.
Za više informacija posetite naš sajt ili nas posetite - Beograd, Knez Mihailova 23/III

Detalji o nekretnini

ID oglasa
558012
Objavljeno
16.05.2026
Ažuriran
16.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

61m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sprat

5. sprat

Parking

Da

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 4737.70 €

Učešće 57,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,401 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
231,200 €
Učešće
57,800 €
Ukupna kamata
105,046 €
Ukupno plaćanje
336,246 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene dvosobnih stanova - Stari Grad

Stari Grad
Beograd

Cena ove nekretnine je 9.89% niža od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Stari Grad

Prosečna cena: 5257.72 €/m²

Ova nekretnina je 9.53% veća od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Stari Grad

Prosečna veličina: 56 m²

5,258 €
Prosečna godišnja cena
+14%
Trend cena (godišnje)
8
Sati na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Beostil nekretnine

Registarski broj

497

Lokacija

Beograd

Stari Grad

Kvadratura

61m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Beostil nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Stari Grad

Prodaja, trosoban stan, 95m², Stari Grad, Beograd

417,000 €

Stari Grad

3 sobe 1 kupatilo 95
Prodaja, trosoban stan, 95m², Stari Grad, Beograd