400,000 €
  • Prodaja, četvorosoban stan, 111m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, četvorosoban stan, 111m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, četvorosoban stan, 111m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, četvorosoban stan, 111m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, četvorosoban stan, 111m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Prodaja, četvorosoban stan, 111m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Prodaja, četvorosoban stan, 111m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Prodaja, četvorosoban stan, 111m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Prodaja, četvorosoban stan, 111m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Prodaja, četvorosoban stan, 111m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 10
  • Prodaja, četvorosoban stan, 111m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 11
  • Prodaja, četvorosoban stan, 111m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 12
  • Prodaja, četvorosoban stan, 111m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 13
400,000 € (3,604 €/m²)
111 m²
4 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, četvorosoban stan, 111m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd

Vračar Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se stan na Vračaru, u ulici Bulevar Kralja Aleksandra, prekoputa parka Tašmajdan, u blizini Pravnog fakulteta.

Stan se nalazi na petom spratu stambene zgrade, a lift ide do četvrtog sprata. Površina stana je 111 m².

Stan je prostran, svetao i nalazi se na izuzetno atraktivnoj lokaciji, pogodnoj za stanovanje kao i poslovni prostor.

U neposrednoj blizini su park, fakulteti, prodavnice, restorani i javni prevoz.

Cena stana je 450.000 evra.

Za više informacija, pozovite. Agencijska provizija 2%

Detalji o nekretnini

ID oglasa
557233
Objavljeno
14.05.2026
Ažuriran
14.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

111m²

Sobe

4

Kupatila

1

Sprat

5. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3603.60 €

Učešće 80,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,939 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
320,000 €
Učešće
80,000 €
Ukupna kamata
145,393 €
Ukupno plaćanje
465,393 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene četvorosobnih stanova - Vračar Sve Podlokacije

Vračar Sve Podlokacije
Beograd

Cena ove nekretnine je 17.87% niža od prosečne cene četverosobnog stana na lokaciji Vračar Sve Podlokacije

Prosečna cena: 4387.67 €/m²

Ova nekretnina je 2.94% manja od prosečne veličine četverosobnog stana na lokaciji Vračar Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 114 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Bjanca Nekretnine

Registarski broj

1731

Lokacija

Beograd

Vračar Sve Podlokacije

Kvadratura

111m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

BE

Bjanca Nekretnine

Slične nekretnine

Premium Poslovni prostor in Vračar Sve Podlokacije

Prodaja, poslovni prostor, 185m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd

666,185 €

Vračar Sve Podlokacije